عمومی

پیام نوروزی دکتر پرویزیان، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان

آیپت چنل: تقارن فرخنده بهار طبیعت با مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، اعیاد مبارکه شعبانیه و ولادت ائمه اطهار را به خانواده بزرگ همکاران شبکه بانک های خصوصی، مشتریان و سهامداران گرانقدر و هم میهنان عزیز تبریک می گویم. امید است که شروع سال جدید که با مبعث رسول اکرم (ص)، اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت قائم(عج) مصادف است، به برکت نور ارزشمند پیامبر اکرم و امامان بزرگوار برای هموطنان و همکاران گرامی نظام بانکی کشور، منشا خیر و برکت باشد.

اگرچه سال ۹۸ سالی سخت برای گذر از چالش ها و مقابله با فشار دشمنان بر اقتصاد کشور محسوب می شود ،چالش هایی که آثار آن بر بخش های مختلف سایه افکنده، نظام پولی و مالی کشور را هم تحت تأثیر خود قرار داد اما همراهی و همدلی مشتریان و سهامداران ارجمند و شما همکاران گرامی نظام بانکی کشور، شرایط را برای عبور از این شرایط آسان کرد و امید است که در سال ۹۹ نیز همچنان شاهد همراهی و همدلی مدیران و کارکنان نظام بانکی در گذر از چالش ها و مشکلات پیش رو باشیم.
همانطور که رهبر معظم انقلاب اعلام فرموده اند، اقتصاد یک نقطه‌ کلیدی تعیین‌کننده است. اقتصاد قوی، نقطه‌ قوت و عامل مهم سلطه‌ناپذیری و نفوذناپذیری کشور و اقتصاد ضعیف، نقطه‌ ضعف و زمینه‌ساز نفوذ و سلطه و دخالت دشمنان است.
در سال ۹۸ نیز بانک های خصوصی بر اساس منویات مقام معظم رهبری با همراهی با دولت محترم و همسو با سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا در مسیر ایجاد اشتغال وحمایت از رونق تولید و کالای ایرانی گام برداشته و به مدد و همت همکاران و همراهی سهامداران و مشتریان و با استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه و بالفعل خود، توانمند در عرصه خدمت رسانی مطلوب و تکریم مشتریان بوده و به افتخارات و دستاوردهای قابل قبولی درحوزه های مختلف عملکردی دست یافتند.
از سوی دیگر، همه گیری ویروس منحوس کرونا، توجه ما و همگان را به جنبه های دیگری از اقتصاد جلب کرد که علاوه بر آنکه تحت تاثیر تحریم های ناجوانمردانه، تاثیراتی بر اقتصاد کشور گذاشت، جلوه هایی از گذشت و همدلی و ازخودگذشتگی درارایه خدمت در بخش هایی از جامعه مانند کادرهای درمانی را نمایان کرد اما در عین حال موجی از رکود را درآستانه سال نو به مشاغل تحمیل کرده و بسیاری از کسب و کارها راکه چشم به رونق شب عید داشته، دچار رکود کرد.
در این زمینه، لازم است که از همکاران شبکه بانک های خصوصی که با رعایت دستورالعمل ها و نکات بهداشتی در شرایط سخت شیوع ویروس منحوس کرونا در راستای خدمت رسانی به مردم اهتمام ویژه ای داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.
همچنین ضروری است که از فعالان اقتصادی و خبرنگاران و اصحاب رسانه که با ایفای نقش بی‌نظیر خود، شبکه بانک های خصوصی را در تحقق اهداف تعیین شده یاری کرده‌اند، سپاسگزاری نمایم.
آرزومندم در سال جدید با تلاش و همت بیشتر و با همفکری و مشارکت تمامی بخش ها و زیرمجموعه ها، در جهت افزایش رضایت سهامداران، مشتریان و سایر ذی نفعان، به نحو مطلوب و مورد انتظار فعالیت کنیم و روز به روز شاهد اعتلای برند و نام بانک در صنعت بانکداری و عرصه اقتصادی کشور عزیزمان باشیم.
بهار فرصتی برای نو شدن و تولدی دوباره است؛ ما نیز نو می شویم و در سایه سار رهنمودهای موثر وحکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ۹۹ خواهیم درخشید.
كوروش جم
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن