نهاد کتابخانه های عمومی کشور

جشنواره کتابخوانی رضوی موجب ارتباط اقشار مختلف جامعه با مفاهیم دینی شده است

نویسنده کتاب «آب هرگز نمی‌میرد»:

آیپت چنل: نویسنده کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی امکان ارتباط اقشار و گروه‌های سنی مختلف جامعه را با مفاهیم رضوی و دینی فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حمید حسام، نویسنده نام آشنای ادبیات پایداری درباره اهمیت جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار داشت: از اتفاقات بسیار مبارک و امیدآفرینی که در سال‌های اخیر به منصه ظهور رسیده، جشنواره کتابخوانی رضوی است که باعث شده ارتباط سازنده‌ای بین نسل‌ها و اقشار مختلف جامعه با مفاهیم و معارف رضوی برقرار شود.

وی افزود: این اتفاق چون نگاه به یک قله، یک سراج معین و یک ستاره درخشان است و صرف نظر از زیبایی و لذتی که در خواندن و خوانش یک کتاب است، غوطه ور شدن در معارف اسلامی است.

نویسنده «وقتی مهتاب گم شد» تصریح کرد: با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی یک علاقمند ضمن حظی که از انس با کتاب می‌برد، با معارف رضوی نیز آشنا می‌شود، به طوری که ائمه معصومین فرمودند که خدا رحمت کند کسی را که امر ما را احیا کند، بخشی از این احیا امر به خواندن کلمات، پیام‌ها، جملات، کرامات و بزرگی اخلاق  و سخاوتمندی امام رئوف بازمی‌گردد.

حسام ادامه داد: از همه شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) که کم نیستند و در سراسر جهان اسلام حضور دارند، دعوت می کنم در این جشنواره شرکت کننده و از بهره معنوی و حظ معرفتی آن استفاده کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن