ورزشی

ادامه فعالیت ھشت رشته ورزشی معلولین در فدراسیون ھای مرتبط

علی رغبتی خبر داد؛

آیپت چنل: مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از ادامه فعالیت ۸ رشته ورزشی معلولین در فدراسیون ھای مربوطه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی ضمن اعلام این خبر گفت: در جلسه ای که بعدازظهر امروز (یکشنبه ۲۵ خرداد) با حضور دکتر مهدی علی نژاد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا، رییس کمیته ملی پارالمپیک، محمدرضا مظلومی، رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، سیدشروین اسبقیان، رییس فدراسیون معلولین و جانبازان و اینجانب در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای برگزار شد، بعد از بررسی ھای بعمل آمده و نظر نھایی حاضرین در جلسھ مقرر شد رشته هاای تنیس، تنیس روی میز، تکواندو، قایقرانی،تیراندازی با کمان، دوچرخه سواری، بدمینتون و سوارکاری ھمچون گذشته در فدراسیون ھای ملی مرتبط به فعالیت خود ادامه بدھند.

رغبتی افزود: این تصمیم کارشناسی و قطعا به نفع رشته ھای یادشده خواھد بود، چرا که به لحاظ ماهیت کاری سنخیت بیشتری بین آنها وجود دارد و فعالیت این رشته ها در تمامی ابعاد، تخصصی تر پیش خواھد رفت، ضمن اینکه در فدراسیون ھای جهانی و بین المللی نیز روال فعالیت به ھمین شکل است.

مدیرکل دفتربرنامه ونظارت ورزش قهرمانی تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک براساس برنامه ها و عملکرد این رشته ھا، از آنهاا حمایت خواھد کرد.

انتشار خبر: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن