سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

انتشار بسته برنامه «پیشوای صادق» به مناسبت شهادت ششمین پیشوای شیعیان جهان

آیپت چنل: به مناسبت ایام شهادت رییس مذهب شیعه امام جعفر صادق (ع) بسته برنامه «پیشوای صادق» از سوی فرهنگ‎سرای اخلاق تولید و منتشر می‎شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‎سرای اخلاق، به منظور آشنایی بیشتر با سیره اخلاقی و تربیتی و علم و فقه ششمین امام شیعیان جهان، ۱ تولید فرهنگی با عنوان بسته برنامه “پیشوای صادق” در قالب های مختلف در بستر فضای مجازی منتشر می شود.

براساس این خبر،”شکوه صادق” در خصوص صلابت آن حضرت در برخورد با دشمنان و چند نمونه از اعجاز امام ،”بندگی صادق” ، نحوه عبادات و بندگی امام صادق (ع) “سخاوت صادق” با موضوع بخشندگی امام نسبت به فقرا و نیازمندان ، “علم صادق”، به تبیین علم با نگاهی به مذهب جعفری و “خلق و خوی صادق” نیز به سیره زندگی حضرت و نحوه ی رفتار امام با اعضای خانواده اشاره دارد.

همچنین “حلم صادق” به صبر و بردباری امام در برخورد با ناملایمات زندگی و آزار دشمنان،”حیات صادق” به بررسی اجمالی زندگانی امام از کودکی تا شهادت به همراه “زن در نگاه صادق” نیز رفتار امام صادق (ع) با زنان و جایگاه زنان در قالب پادکست ارائه می شود.

همچنین در محصول “سوگ صادق” به نحوه شهادت آن حضرت و داستان ادعای جانشینان امام و بالاخره در ویدئو کلیپ “چرا صادق؟ ” نیز دلیل اینکه چرا امام را صادق می نامیدند، اشاره شده است و این محصولات در صفحات اینستاگرام فرهنگ‎سرای اخلاق و مراکز فرهنگی هنری و همچنین آپارات بارگذاری و منتشر می شود.

فرهنگ‎سرای اخلاق در خیابان پیروزی ، خیابان شکوفه ، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار واقع است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن