ارتباطات و فناوری اطلاعات

مرکز رشد پژوهشگاه ارتباطات تا پایان سال در پارک فناوری اطلاعات افتتاح می‌شود

یزدانیان، رئیس پژوهشگاه ارتباطات خبر داد:

آیپت چنل: جلسه مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت اجرای مرکز رشد برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات،  وحید یزدانیان در این جلسه که دیروز (دوشنبه ۲۶ خرداد) در محل پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، ضمن بیان اینکه پژوهشگاه مؤسس و والد پارک است، گفت: همکاری پژوهشگاه و پارک تأثیر مضاعفی بر رشد شرکت‌های دانش‌بنیان این حوزه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پژوهشگاه در اجرای مرکز رشد کاملاً جدی بوده و آمادگی کامل وجود دارد تا کارهای اجرایی را شروع کنیم و هم‌زمان پیگیری مجوزهای لازم را انجام خواهیم داد.

یزدانیان تأکید کرد: تا پایان سال مرکز رشد افتتاح می‌شود.

همچنین صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در این جلسه اظهار کرد: برای مرکز رشد فضایی اختصاص خواهیم داد و کمیته مشترکی تشکیل دهیم تا به‌سرعت مرکز رشد ایجاد شود.

وی بابیان اینکه مجوز مرکز رشد از وزارت علوم پیگیری خواهد شد، گفت: حضور مرکز رشد پژوهشگاه در پارک می‌تواند امتیازات بیشتری برای شرکت‌ها داشته باشد.

بر اساس این گزارش، یزدانیان و هیئت همراه، از ساختمان‌های پیشنهادی جهت استقرار مرکز رشد در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات بازدید به عمل آورد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن