پلیس ایران (ناجا)

هوشمندسازی یگان‌های مرزی در دستور کار ناجا

آیپت چنل: فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه هوشمندسازی یگان‌های مرزی در دستور کار جدی است، گفت: آموزش‌ها به صورت هدفمند در مرزبانی دنبال می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در سومین جلسه شور عمومی ستاد مرزبانی ناجا در بین معاونان ستادی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی و آرزوی سلامتی فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت: عامل پیشرفت مرزبانی روحیه جهادی و انقلابی در بین مرزبانان است که این امر با تقویت روحیه معنوی و برادری تحقق پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه آموزش لازمه اساسی و ضروری کسب موفقیت در نیروهای مسلح است، افزود: آموزش ها در مرزبانی باید براساس نیاز سازمانی و به صورت مداوم در یگان های مرزی بوده تا اثربخشی آن در روند ماموریتی بیشتر باشد.

گودرزی به تبیین و تشریح برنامه های آموزشی در مرزبانی پرداخت و افزود: آموزش، اولویت جدی ما در فرماندهی مرزبانی است و تربیت، اخلاق و فرهنگ سازمانی از مهمترین برنامه های آموزشی است که باید با روحیه جهادی و انقلابی موانع آموزشی را در یگان های مرزی رفع کرد.

وی بر لزوم ارتقاء مهارت های حرفه ای مرزبانان تاکید و بیان کرد: اگر بخواهیم در مرزبانی شاهد تحول باشیم باید توانمندی، رشد و بالندگی مرزبانان در آموزش ها را در اولویت قرار دهیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه هوشمندسازی یگان های مرزی در دستور کار است، گفت: آموزش ها باید هدفمند در مرزبانی دنبال شود تا تبدیل به یک فرهنگ سازمانی  شود.

گودرزی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به نام «جهش تولید» توسط مقام معظم رهبری افزود: مقابله با قاچاق از اولویت های مهم مرزبانان در مرزهای ایران اسلامی است و مرزبانان با استفاده از امکانات، تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی با جدیت از سرحدات ایران اسلامی دفاع و حراست می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن