پلیس ایران (ناجا)

۱۵نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

آیپت چنل: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۹ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار احمد طاهری روز چهارشنبه در این‌باره اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته ۱۵ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان،سراوان، هیرمند و چابهار با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان،۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۱دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی سلاح و مهمات و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، چهار فقره سرقت مسلحانه وجه نقد، یک فقره سرقت به عنف مغازه، ۲ فقره سرقت به عنف خودرو و ۱۰فقره سرقت به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.
سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن