استانها

افزایش فوتی‌های کرونا در بوشهر به ۳۹ نفر

آیپت چنل: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند گفت: متاسفانه امروز یک خانم ۶۶ ساله ساکن دشتستان و یک آقای ۸۴ ساله ساکن شهرستان بوشهر، هر دو با سابقه بیماری زمینه‌ای، فوت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری ظهر  امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ مورد از موارد بستری مبتلا به کرونا با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش سه مورد مبتلای جدید بستری در بخش‌های مراقبت ویژه افزود: در حال حاضر ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: ۷۸ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

وی با بیان اینکه ۹۷ نفر بیمار حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا در کشور و استان بوشهر تاکنون ۱۰ هزار و ۷۷۷ بیمار حاد تنفسی به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند.

کشمیری بیان کرد: تاکنون سه هزار و ۱۰۵  نفر از بیماران حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری ‌شده‌اند که دو هزار ۹۰۵ نفر از آن‌ها از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند افزود: متاسفانه امروز یک خانم ۶۶ ساله ساکن دشتستان و یک آقای ۸۴ ساله ساکن شهرستان بوشهر، هر دو با سابقه بیماری زمینه‌ای، فوت کرده‌اند.

کشمیری افزود: با توجه به روند افزایشی بیماران مبتلا به کرونا و لزوم مراقبت از آنان در منزل باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش اقدام شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن