علمی و فناوری

بازار مالزی به دانش‌بنیان‌های ایرانی معرفی می‌شود

آیپت چنل: نشست تجاری و فناورانه آنلاین ایران و مالزی با معرفی ظرفیت‌های بازار حوزه سلامت این کشور به دانش‌بنیان‌های ایرانی برگزار می شود.

به گزارش معاونت علمی و فناوری، با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری نشست تجاری و فناورانه آنلاین ایران و مالزی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این نشست، معرفی ظرفیت‌های بازار حوزه سلامت این کشور به دانش‌بنیان‌های ایرانی است.

مالزی کشوری است که با استفاده از ظرفیت‌های داخلی خود توانسته از اقتصــاد مبتنــی بــر کشــاورزی بــه اقتصــادی متنوع‌تــر و بــا بنیــان تولیــدی قــوی‌تر دست یابد. این کشور بکر و توانمند یکی از کشورهای هدف برای محصولات فناورانه و دانش‌بنیان ایران است.

مالزی چند سالی است که به دنبال دستیابی بــه محصــولات دارای ارزش افــزوده بــالا از طریــق ایجــاد اقتصــاد دانش‌بنیــان اســت. هدفی که می‌تواند بازار خوبی برای محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان ایران ایجاد کند. به همین دلیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشست آنلاین ایران و مالزی در حوزه سلامت را تیرماه سال جاری برگزار می‌کند.

در این رویداد فناورانه نشست‌های رودررو هم برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان تا ۳۰ خردادماه برای ثبت نام فرصت دارند که به آدرس اینترنتی www.tesc.ir مراجعه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن