استانها

توزیع اقلام بهداشتی بین مراکز درمانی ملایر

آیپت چنل: رئیس مجمع خیران سلامت ملایر از توزیع اقلام مختلف بهداشتی در بین مراکز درمانی و بیماران نیازمند ملایر از ابتدای شیوع کرونا خبر داد.

عباس آذرهمایون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با بیان اینکه مجمع خیران سلامت ملایر از ابتدای شیوع کرونا قدامات خوبی را در کمک به بیماران و مراکز درمانی داشته  است اظهار کرد: توزیع اقلام مختلف بهداشتی از جمله اقدامات بوده است.

وی از توزیع ۱۶ هزار عدد ماسک از سوی مجمع خیرین سلامت ملایر بین مراکز درمانی و بیماران نیازمند ملایر از ابتدای شیوع کرونا خبر داد و‌ گفت: توزیع ۵۶ هزار دست دستکش، ۶۰۰ عدد محلول ضد عفونی در قالب ۱۴ گالن و یک‌هزار و ۷۰۹ دست لباس بیمارستان از اقلام توزیع شده بوده است.

رئیس مجمع خیران سلامت ملایر توزیع ۵۰۰ عدد ژل ضد عفونی، هشت دستگاه تب‌سنج، یک دستگاه ساکشن و هفت دستگاه کپسول اکسیژن را از دیگر اقلام توزیع شده دانست و تصریح کرد: ۳۸ عدد دستگاه سمپاش، ۱۵۰ جفت آستینک و ۱۵۰ عدد شیلد نیز طی این مدت از سوی خیران تهیه و توسط مجمع توزیع شده است.

وی توزیع ۲۸۵ بسته معیشتی بین بیماران نیازمند و سرطانی ملایر در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: این اقلام هر کدام با مبلغ ۳۰۰ هزار تومان و‌ جمع مبلغ هزینه این بسته ها حدود یکصد میلیون تومان بوده  است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن