بنیاد رودکی و مجموعه برج آزادی

مجمع عمومی هیات امنای بنیاد رودکی برگزار شد

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

آیپت چنل: هیات امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل جلسه داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجمع عمومی سالانه عادی هیات امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست سید عباس صالحی و با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیات امنا، اعضای هیات امنا و هیات مدیره و مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد و صورت‌های مالی سال ۹۷ بنیاد تصویب شد.

گزارش سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرسی قانونی از صورت‌های مالی سال ۹۷، گزارش عملکرد بودجه­ای سال‌ ۹۷،  تشریح دستاوردهای شاخص سال ۹۸ و بررسی سند برنامه و بودجه سال ۹۹ بنیاد رودکی از جمله دستور های این جلسه بود.

بر اساس گزارش حسابرس و بازرس قانونی بنیاد رودکی، عملکرد این بنیاد برای سومین سال پیاپی طبق استانداردهای حسابرسی مطلوب اعلام شد.

مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی در این رویداد گزارشی از دستاوردهای بنیاد رودکی در سال­های ۹۷ و ۹۸ ارایه و همچنین چشم‌انداز برنامه‌های پیش رو را  تشریح کرد.

در این گزارش به مواردی چون انعقاد تفاهم نامه با شهرداری تهران و آغاز عملیات طرح پهنه رودکی، حمایت  از تولید و اجرای سمفونی دفاع مقدس (به آهنگسازی و رهبری لوریس چکناوریان)  و انعقاد قرارداد حمایت از تولید سمفونی انقلاب اسلامی و چند اثر نمایشی ، کنترل مجموع هزینه های بنیاد در سال ۹۸، پرداخت منظم و بدون تاخیر حقوق پرسنل و نوازندگان ارکسترها در سه سال متوالی اشاره شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده و با اشاره برنامه‌های پیش رو در بنیاد رودکی خواستار برگزاری جلسه آتی هیات امنا در نیمه اول سال با هدف بررسی فرآیند پیشرفت طرح‌ها شد.

در این جلسه همچنین گزارش ویدئویی از فعالیت های بنیاد فرهنگی هنری رودکی با تمرکز بر فضای مجازی در ایام همه گیری بیماری کرونا ارایه شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن