هنری

نمایشگاه نقاشی «سکو ۹۹» برگزار می‌شود

آیپت چنل: نمایشگاه نقاشی‌های ۷۷ هنرمند تحت عنوان «سکو ۹۹» برپا می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای نمایشگاه، در نمایشگاه «سکو ۹۹» آثار نصرت الله مسلمیان، داود شهیدی، واهیک هارتونیان، آرمان یعقوب پور، پژمان رحیمی زاده، علیرضا آدمبکان، امیر راد، زروان روحبخشان، عیسی جباری، شیما خشخاشی، تکتم میرباقری، بارائه رئیسی، نرگس سلیمان زاده، رضا بابک و دیگر هنرمندان عضو موسسه سکو به نمایش در می‌آید.

در توضیح نمایشگاه «سکو ۹۹» آمده است: این نمایشگاه در سه بخش برگزار خواهد شد که در مجموع آنها ۱۳۴ اثر از ۷۷ هنرمند به نمایش در آمده است. همچنین همزمان با ارایٔه آثار هنری این نمایشگاه در گالری شکوه برای بازدیدکنندگان ایرانی، آثار این نمایشگاه به صورت آنلاین در نمایشگاه بین‌المللی بیافرین (biafarin.com) برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان با امکان خرید آثار هنری با استفاده از تکنولوژی شرکت کانادایی مدیریت و بازاریابی هنری بیافرین فراهم شده است.

علاوه بر این بازدیدکنندگان آنلاین و حضوری این نمایشگاه، امکان ثبت نظر خود درباره نمایشگاه و آثار هنری آن را از طریق کد QR روی موبایل خود دارند و برای اولین بار در ایران می‌توانند اخبار روزانه یک نمایشگاه هنری را با ثبت کردن نام و ایمیل خود دریافت کنند. لازم به توضیح است که شرکت کانادایی بیافرین، در همکاری با هنرمندان، گالری‌ها و برگزارکنندگان رویدادهای هنری بین‌المللی، تاکنون نمایشگاه‌های هنری هوشمند بسیاری را به صورت آنلاین مدیریت و اجرا کرده است.

همزمان با افتتاحیه نمایشگاه «سکو٩٩» ورژن آنلاین این نمایشگاه در گالری مجازی ویژن ۳۶۰ ایرانشهر به نمایش در خواهد آمد و آثار به طور ثابت در این پلتفرم موجود خواهد بود.

بخش اول «سکو ۹۹» از روز جمعه ۳۰ خرداد ماه لغایت ۱۰ تیرماه، ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برگزار می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن