شهرداری و شورای شهر تهرانگفتگو

بنا دارم در دور بعدی انتخابات شورای شهر تهران شرکت نمایم

یوسفی در گفتگو با خبرنگار آيپت چنل عنوان كرد:

دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران گفت: شهرداری منطقه ۷ و شورایاری محله نظام آباد، از زمان شیوع این بیماری٬ مانند سایر مدیران  شهري تهران، آستین بالا زده اند و در اقدامی مشترک و هماهنگ، تلاش کرده اند با فرهنگ سازی٬ توزیع تراکت های آموزشی٬ بسته های بهداشتی و ضد عفونی کننده (شامل ماسک، الکل طبي، مواد شوینده و غيره) و همچنين رعايت فاصله گذاری اجتماعی، از ابتلای اهالی منطقه و محلات آن جلوگیری نمايند.

به گزارش شبكه تلويزيوني راديويي خبري ايران، صمد يوسفي کارشناس حقوق، دبير خبرگزاري و فعال عرصه رسانه و دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران، درگفتگو با خبرنگار حوزه شهري ما، به تشريح اقدامات انجام شده ازسوي اعضاي شوراياري محله نظام آباد(محله امام حسين«ع») پرداخت.

صمد يوسفي، دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران

صمد يوسفي، دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران، با بيان اينكه ۱۲ سال است مسئوليت دبیري و عضو شورایاری محله نظام آباد تهران را به عهده دارد، اظهار نمود: هدف از پذیرفتن این مسئوليت شهري، جدا از خدمت به مردم و حل مشکلات آنها٬ انجام اين وظيفه را فرصتی برای شناخت بهتر قايليت هاي خود و کسب تجربه های جدیدتر می دانم.

وي افزود: چرا که سالها خدمت در این لباس، این مسئله را به بنده ثابت کرده است!

دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران، در ادامه بيان داشت: به باورم، جامعه شهری و در مقیاس کوچکتر آن٬ مناطق و محلات بيشمار آن، در برگیرنده ي فرهنگ ها و خرده رفتارهاي اجتماعی است كه می تواند بستر را برای کسب دانش، تجربه و آشنایی با رسوم و سنن قوميت هاي گوناگون فراهم آورد.

اين فعال رسانه اي، در ادامه  گفت: در این این چند ماه اخير که از اپیدمی ویروس کووید ۱۹( کرونا) در جهان مي گذرد و شوربختانه کشور ما را نيز فرا گرفته است؛ ضمن ابراز همدری با خانواده های جانباختگان٬ باور دارم که با عزمی راسخ، برنامه اي مدون و به كمك مسئولین و همه ی آحاد مردم٬ این بیماری برای همیشه در ايران ریشه کن خواهد شد.

وي در ادامه بيان داشت: در محله نظام آباد تهران نيز، تعدادی از ساکنین آن هم به ویروس كرونا مبتلا شده اند كه متاسفانه برخي از اين عزيزان، جان خود را از دست داده اند.

دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران اذعان كرد: شهرداری منطقه ۷ و شورایاری محله نظام آباد، از زمان شیوع این بیماری٬ مانند سایر مدیران  شهري تهران، آستین بالا زده اند و در اقدامی مشترک و هماهنگ، تلاش کرده اند با فرهنگ سازی٬ توزیع تراکت های آموزشی٬ بسته های بهداشتی و ضد عفونی کننده (شامل ماسک، الکل طبي، مواد شوینده و غيره) و همچنين رعايت فاصله گذاری اجتماعی، از ابتلای اهالی منطقه و محلات آن جلوگیری نمايند.

يوسفي افزود: در کنار این اقدامات شورایای محله نظام آباد، کمپینی را نيز با کمک اهالی محله به راه انداختيم که خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا را حمایت کنيم!

وي تصريح كرد: این اقدامات؛ شامل کمک های نقدی بلاعوض٬ تامین مخارج بخشی از خانواده های نیازمند و توزیع بسته های موادغذایی می باشد.

دبیر شورایاری محله نظام آباد شوراي اسلامي شهر تهران، با بیان اینکه این اقدامات شاید چندان از درد و رنج این خانواده ها و مشكلات آنها کم نكند؛ ولی این حركت ها و پویش اجتماعی بسیار ارزشمند است؛ چرا كه باعث می شود مردم در سرنوشت هموطنان نيازمند خود مشارکت داشته و به کمک و یاری آنها بشتابند.

این مدیر رسانه ای و كارشناس حقوقي، در پایان سخنان خود، با بیان این پرسش که برنامه های آینده شما در بخش مدیریت شهری به کجا خواهد انجامید٬ گفت: در کنار خدمت به مردم در لباس رسانه و پاسداست حرمت قلم و همچنين انجام وظایف محوله در شورایاری محله نظام آباد، به امید پروردگار بنا دارم در دور بعدی انتخابات شورای اسلامي شهر تهران شرکت نمایم و برنامه های مدیریت شهري خودم را با قوت هر چه تمام تر، در ابعاد برزگتر و در سطح کلانشهر تهران پیاده کنم؛ اميد آنكه مردم خوب تهران نيز، ياري رسان اين خادم خود باشند.

خبرنگار و گفتگو: مهران احمدي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن