نمایشگاه ها

نمایشگاه جهش تولید، الگویی موفق برای سایر نمایشگاهها

آیپت چنل: پزشکیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه جهش تولید  در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاهها اظهار داشت: در این نمایشگاه برای ضدعفونی و تلطیف هوا از دستگاههای هواساز استفاده شده و تمامی بازدید کنندگان و غرفه داران  هم موظف به استفاده از دستکش و ماسک هستند.

وی افزود: برای نخستین بار، تمامی بازدید کنندگان ازیک نمایشگاه، افراد متخصص و کارشناس مرتبط هستند و چون بازدید برای عموم آزاد نیست درنتیجه ازدحامی  هم وجود ندارد.

پزشکیان با ابرازخرسندی از  رعایت کامل  پروتکل های بهداشتی  در نمایشگاه جهش تولید  تصریح کرد:  از آنجایی که در این نمایشگاه، بازدید تنها ویژه متخصصین بوده، در نتیجه  فضای مناسبی هم  برای آنها جهت بازایابی هدفمند، انتقال تجربیات و دستاوردهای علمی و فنی فراهم شده است.

وی ادامه داد: قطعا  برپایی نمایشگاه دستاوردهای کرونا، می تواند به عنوان یک الگوی موفق در برگزاری مورد استفاده برگزار کنندگان سایر نمایشگاهها  قرار گیرد.

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به این پرسش که آیا می توان برای احیا و توسعه صادرات غیرنفتی از ظرفیت های بیشتری در کشور برای  تولید محصولات مقابله با کرونا استفاده کرد، گفت: توان کشور در تولید محصولات مبارزه و پیشگیری از کرونا  قابل ملاحظه است ولی باید به این مهم  نیز توجه کنیم که بازار این محصولات  تنها مختص به زمان بیماری کرونا است و چنانچه این بیماری کنترل و مهار شود، بازار آن نیزضعیف و یا  از بین خواهد رفت.

وی ادامه داد: بنابراین نباید  امروز با در نظر گرفتن بازار داغ محصولات ضد کرونایی، سرمایه گذاری های کلانی را برای  افزایش تولید در این بخش انجام داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن