نمایشگاه ها

نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا بازدید عموم ندارد

آیپت چنل: نمایشگاه  تخصصی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با آن، برای بازدید عموم آزاد نیست و تنها بازدید کنندگان آن، متخصصین دعوت شده هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاههای ج. ا. ایران، نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا که به همت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، برگزار می شود،با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب، تنها  ویژه  بازدید متخصصینی می باشد که کارت دعوت ارائه دهند.

در این نمایشگاه که با حفظ اصول بهداشتی مرتبط با فاصله گذاری اجتماعی از شنبه ۲۴  تا ۲۶ خرداد ماه سال جاری برپامی شود، محصولات و کالاهای مرتبط با پیشگیری، مبارزه و کنترل عفونی تولید داخل در معرض دیدمتخصصین قرار می گیرند.

نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با حضور تولیدکنندگان مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی سلولزی و ماشین آلات وابسته تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی و نیز شرکت های دانش بنیان در فضایی به وسعت ۳ هزار و ۹۰۰ متر  برگزار می شود.

بازدید متخصصین، تنها با ارائه  کارت دعوت امکانپذیر است

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین امللی ج.ا.ایران تاکید کرد: بازدید کنندگان از نخستین نمایشگاه  تخصصی سال جاری، تنها متخصصین هستند.

بهمن حسین زاده با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوب  انجام می شود، گفت: به بازدید از نمایشگاه یاد شده حتی برای متخصصین  هم تنها با ارائه کارت دعوت امکانپذیر است.

وی افزود:براساس پروتکل های بهداشتی مصوب، تمام تمهیدات لازم به منظور ضدعفونی شدن محیط نخستین نمایشگاه سال ۹۹ مانند رعایت فاصله ایمنی میان بازدیدکنندگان و غرفه داران, فراهم کردن تجهیزات ضدعفونی مانند تونل در درب ورودی سالن , اسپری الکل در غرفه ها و ماسک به کار گرفته شده است.

به گفته حسین زاده، عموم مردم هم می توانند از طریق وبسایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به آدرس iranfair.com  به صورت مجازی از نخستین نمایشگاه سال ۹۹ دیدن کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن