صنعت٬ معدن و تجارت

بهره برداری طرح توسعه شرکت سپاهان باتری اصفهان

با حضور سرپرست وزارت صمت انجام شد؛

آیپت چنل: حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر خود به استان اصفهان و در راستای پویش ملی تولید، تداوم امید و افتتاح، بازدید و آغاز عملیات اجرایی چند طرح در شرکت های فولاد مبارکه و ذوب آهن، طرح توسعه مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید کننده انواع باتری های خودرو را بهره برداری کرد.

به گزارش شاتا، مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید کننده انواع باتریهای خودرو در آمپرهای مختلف، باتریهای اتومبیل با تکنولوژی برتر EFB_AGM و گرمسیری، باتریهای UPS و صنعتی

و انواع صفحات پانچ است که در انواع اتومبیلهای ساخت داخل و وارداتی و باتری برای مصارف صنعتی بکار می رود.

این طرح در شهرک صنعتی اشتران واقع شده و با میزان سرمایه گذاری ریالی بالغ ۱۲۰ میلیارد ریال و ارزی بیش از ۲۱ میلیون یورو تکمیل شده و برای ۸۵ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

شرکت مجتمع سپاهان باتری بزرگترین تولید کننده باتری در کشور در بخش خصوصی می باشد که طرح توسعه انجام شده ظرفیت تولید را ۵۰% افزایش داده است.

گفتنی است؛ مدرس خیابانی در پایان این سفر در نشستی با فعالان اقتصادی استان اصفهان تشکل‌های بخش خصوصی ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات وزارت صمت در سال جهش تولید، مسائل و مشکلات مرتبط با تولید و تجارت را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن