سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

تولید و باز نشر پادکست «شکوه ایثار» ویژه شهدای سلامت

آیپت چنل: به منظور پاسداشت ایثار و فداکاری کادر درمانی و بهداشت در ایام شیوع بیماری کرونا ، پادکست «شکوه ایثار » توسط فرهنگ‎سرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی شهیدان دکتر مهدی وریجی و داود غفاری از شهدای سلامت   تولید و در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‎سرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی؛  به پاس ایثار و فداکاری کادر درمانی و بهداشت در ایام شیوع بیماری کرونا در خدمت رسانی به بیماران و همچنین به یاد شهدای سلامت شهیدان  دکتر مهدی وریجی و داود غفاری  محصول پادکست «شکوه ایثار» با پرداختن به ابعاد زندگی و خدمات درمانی و امداد این شهدای خدمت و سلامت ، تولید و در شبکه های اجتماعی باز نشر شد .
در این محصول صوتی تلاش شد تا به‌طور خلاصه به زندگی ، تحصیلات ، خدمات و امداد این شهیدان در خدمت رسانی به بیماران به عنوان یک الگوی ایثار پرداخته شود و یاد و خاطره این مدافعان بی سنگر زنده بماند .
شهید دکتر مهدی وریجی مدیر درمانگاه شهرداری منطقه ۲۱ بود که همزمان با شروع بیماری کرونا در کنار سایر پزشکان به انجام امور درمانی مبتلایان بیماری کرونا مشغول و با مبتلاشدن به بیماری کرونا و تحمل دوره بیماری سخت، سرانجام به پدر شهید خود پیوست و نام خود رادر دفتر شهدای سلامت ثبت کرد . پیکر این شهید در گلزار شهدای ساری در کنار مزار پدر شهیدش به خاک سپرده شد .
شهید داود غفاری از کادر اداری و از بسیجیان فداکار و مجاهد بیمارستان شهید ضیائیان منطقه ۱۷ شهرداری تهران بود که در خدمت رسانی و امداد  به بیماران کرونایی، خود به این بیماری دچار و در ۳۰ فروردین ماه ۹۹ به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست . پیکر این شهید سلامت در قطعه ۵۰ گزار شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد .
علاقه مندان می توانند جهت استفاده از این محصول به آدرس های زیر مراجعه نمایند .
لینک محصول در آپارات :
https://www.aparat.com/v/8JpDB
https://www.aparat.com/v/exvKn
لینک محصول در اینستاگرام :   https://www.instagram.com/p/CBpqTwxneYm/
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فرهنگ‎سرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی- میدان بهاران– بوستان بهاران مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۶۶۲۳۱۱۱۹ تماس بگیرند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن