نهاد کتابخانه های عمومی کشور

نشست کتابخوان آنلاین با موضوع «دخترانه با کتاب» در قم برگزار می شود

به مناسبت زادروز فرخنده حضرت فاطمه معصومه (س)؛

آیپت چنل: به مناسبت زادروز فرخنده حضرت فاطمه معصومه (س)، نشست کتابخوان آنلاین با موضوع «دخترانه با کتاب» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، چهارمین نشست «کتاب آنلاین» در قالب نشست کتابخوان با موضوع «دخترانه با کتاب» در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی qompl۱.ir@ پخش می شود.

این نشست به مناسبت زادروز بانوی آب و آیینه و با محوریت معرفی کتاب های خوب توسط دختران با هدف انس با کتاب انجام می شود. عنوان «دخترانه با کتاب» به منظور غنی سازی اوقات فراغت دختران در دهه کرامت با موضوع مطالعه و خواندن است.

یادآور می شود ترغیب و تشویق به مطالعه در حرم مطهر کریمه اهل بیت سلام الله علیها در این دهه از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است و امیدواریم به برکت این بانوی بزرگوار ترویج کتابخوانی در جامعه نهادینه سازی شود.

گفتنی است، این نشست به پیشنهاد و از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و با همکاری و مشارکت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و دفترامور بانوان و خانواده استانداری قم چهارشنبه ۴ تیرماه در حرم مطهر برگزار و از صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی به نشانی qompl۱.ir@ به صورت زنده پخش می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن