حوزه هنری

اتمام سالن‌های جدید سینما «آزادی» آبادان/ ادامه پروژه تبدیل سینما «اکسین» اهواز به پردیس پنج سالنه

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان خوزستان خبر داد

آیپت چنل: میلاد تفت‌آشیان گفت: تجهیز و بازسازی سینما «آزادی» آبادان به اتمام رسیده و روند تبدیل سینما «اکسین» اهواز به پردیسی پنج سالنه نیز در دست اقدام است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، میلاد تفت‌آشیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان خوزستان عنوان کرد: در راستای طرح تحول عمرانی مؤسسه «بهمن سبز» حوزه هنری، سینما «آزادی» آبادان در سینماهای اولویت نخست بازسازی در حال حاضر در مرحله تکمیل سازه و تکمیل دو سالن جدید است.

وی افزود: در حال حاضر سینما «آزادی» آبادان یک سالن اصلی با ۲۲۰ نفر ظرفیت دارد و طبق برنامه‌ریزی‌های مؤسسه «بهمن سبز» احداث ۲ سالن دیگر علی‌رغم وجود شرایط کرونایی، در موعد مقرر به پایان رسید.

وی تکمیل کرد: نما و تجهیزات و نصب صندلی‌ها و سازه‌ها و مشاعات داخلی و بیرونی همگی به اتمام رسیده و در انتظار نصب تجهیزات صوتی و تصویری و آماده برای بازگشایی سینماها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.

تفت‌آشیان همچنین گفت: سینما «اکسین» اهواز در حال حاضر یک سالنه ۶۰۰ نفره با دو بالکن جنبی دارد و پروژه تبدیل آن به پردیسی ۵ سالنه در دست اقدام است.

مؤسسه «بهمن سبز» حوزه هنری در حال حاضر در استان خوزستان سینماهای «اکسین» اهواز با یک سالن، «بهمن» اهواز با یک سالن، «قدس» اهواز با یک سالن، «آزادی» آبادان با یک سالن و «نخل» خرمشهر با دو سالن را به صورت فعال دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن