اجتماعیپزشکیسازمان تامين اجتماعي

تشریح خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی در بیمارستان میلاد

آيپت چنل: مدیر عامل بیمارستان میلاد گفت: این بیمارستان در بخش ارتوپدی خدمات تخصصی و فوق تخصصی زانو، اسپاین، اطفال، مچ پا، دست، تومور، شانه، هیپ و تروما را به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بیماران ارائه می دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد تهران با حضور ۴۵ فوق تخصص و ۱۲ ارتوپد جنرال (متخصص) تشکیل جلسه داد.

درجلسه گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد که با حضور دکتر فرهاد حمزه زاده مدیر عامل بیمارستان تشکیل شد، از دکتر محمدرضا ابراهیمیان، دکتر کیوان احدی و دکتر سید حسین میروکیلی به دلیل انتشار مقالات علمی و انجام پژوهش قدردانی شد.

دکترحمزه زاده تصریح کرد: بیمارستان میلاد در بخش ارتوپدی خدمات تخصصی و فوق تخصصی زانو، اسپاین، اطفال، مچ پا، دست، تومور، شانه، هیپ و تروما  را به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بیماران ارائه می دهد.

مدیر گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد نیز گفت: با تاکید دکتر حمزه زاده، جلسات هفتگی این گروه فعال تر از گذشته و با مشارکت بیشتر همکاران جوان برگزار می شود.

دکتر محمدرضا ابراهیمیان با بیان اینکه جلسات گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد هر هفته پیرامون بحث و تبادل نظر درباره بیماران خاص و ارائه مقالات برگزار می شود، گفت: مقرر شده تا از هر کدام از زیر گروه های ارتوپدی حداقل یک نفر در جلسات هفتگی حضور داشته باشند و هر ۲ ماه یک مقاله مطرح شود.

مدیرگروه ارتوپدی بیمارستان میلاد تصریح کرد: دعوت از همکاران ارتوپدی که در دانشگاه های علوم پزشکی فعالیت دارند نیز در دستور کار گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد قرار دارد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن