علمی و فناوریکانال نشست خبری

این دوره از نمایشگاه به صورت مجازي برگزار می‌شود

صفاری ‌نیا در نشست خبری آنلاین نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری (اینوتکس 2020):

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: شرایطی که در حال حاضر به کشورها تحمیل شده است، موجب نشده تا شعله کارآفرینی فروکش کند و برگزاری آنلاین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ می‌تواند نقش موثری در فعال‌سازی حوزه استارتاپی داشته باشد.

 به گزارش شبكه تلويزيوني راديويي خبري ايران، نشست خبری آنلاین نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰)، صبح امروز دوشنبه ۲ تير ماه ۹۹، با حضور مهدی صفاری ‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس و سجاد عباسی فشمی دبیر نهمین نمایشگاه (اینوتکس ۲۰۲۰) برگزار شد.

مهدی صفاری ‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس

مهدی صفاری ‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس، در اين نشست خبري گفت: نهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ در مرداد ماه برگزار مي شود. در این رویداد که از ۲۲ مرداد ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ۵۰۰ استارتاپ حضور دارند.

وي با تاکید بر اینکه این دوره از نمایشگاه به صورت آنلاین برگزار می‌شود، افزود: برگزاری آنلاین این نمایشگاه موجب شده است که شرکت‌ها و استارتاپ‌ها حضور پر رنگ‌تری داشته باشند، ضمن آنکه سخنرانان خارجی نیز در این رویداد به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی خواهند کرد.

رئیس پارک فناوری پردیس، با بیان اینکه در این رویداد ۱۸ هزار بازدیدکننده و ۵۰۰ استارتاپ‌ حضور خواهند داشت، یادآور شد: شرایطی که در حال حاضر به کشورها تحمیل شده است، موجب نشده تا شعله کارآفرینی فروکش کند و برگزاری آنلاین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ می‌تواند نقش موثری در فعال‌سازی حوزه استارتاپی داشته باشد.

سجاد عباسی فشمی، دبیر نهمین نمایشگاه (اینوتکس ۲۰۲۰)

سجاد عباسی فشمی، دبیر نهمین نمایشگاه (اینوتکس ۲۰۲۰)، در اين نشست خبري با بیان اینکه در ۸ دوره برگزاری این رویداد ۴۰ هزار نفر از ۲۵ کشور از این رویداد بازدید کردند، اظهار کرد: علاوه بر آن حدود ۱۴۰ قرارداد در مدت ۸ دوره برگزاری نمایشگاه اینوتکس منعقد شده است.

وي جذب سرمایه و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توسعه همکاری و مشارکت کلیه اجزای اکوسیستم نوآوری و افزایش شبکه‌سازی  را از اهداف برگزاری این نمایشگاه نام برد و اضافه کرد: این نمایشگاه در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و بخش جنبی برگزار خواهد شد که در بخش نمایشگاهی ۱۵ جز از اکوسیستم نوآوری در آن حضور دارند.

دبیر نهمین دوره اینوتکس ۲۰۲۰ برگزاری استیج اینوتکس را از برنامه‌های بخش رویدادی این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: بخش کافه سرمایه این رویداد محلی برای مواجهه سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران خواهد بود.

عباسي، با اشاره به برگزاری آنلاین این رویداد، توضیح داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال این نمایشگاه به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در فضایی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

دبیر نهمین نمایشگاه اینوتکس، با تاکید بر اینکه از امروز، دوشنبه ۲ تیرماه ثبت نام در این نمایشگاه آغاز شده است، خاطر نشان کرد: متقاضیان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند از امروز با وارد شدن به سایت اینوتکس نسبت به ثبت‌نام و انتخاب غرفه اقدام کنند. استارتاپ‌ها و شرکت‌ها می‌توانند از طریق پلتفرم و با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی اقدام به غرفه‌آرایی کنند و در زمان برگزاری نمایشگاه با بازدیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ارتباط آنلاین داشته باشند.

عباسی در پايان سخنان خود، زمان آغاز ثبت نام در این نمایشگاه را از ۲ تیر ماه ذکر کرد که تا ۲۰ مرداد ماه ادامه دارد و افزود: زمان برگزاری آن از ۲۲ تا ۲۵ مرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۱ است و ثبت‌نام کنندگان می‌بایست غرفه‌های خود را به صورت آنلاین انتخاب کنند و از امروز دسترسی به پلتفرم غرفه‌ها آزاد است.

گفتني است، نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۰) از ۲۲ تا ۲۵ مردادماه برگزار می شود.

خبرنگار: كوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن