بنیاد رودکی و مجموعه برج آزادیسازمان زیبا سازی شهر تهرانشهرداری و شورای شهر تهرانشهری

پروژه رودکی به لحاظ تأثیرگذاری فرهنگی نقش بسزایی در شهر تهران دارد

آیپت چنل: شهردار تهران گفت: در پیاده‌راه شهریار ضوابط مناسب‌سازی برای معلولان کاملا رعایت شده و بنا داریم از این پس تنها با رعایت مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی برای معلولان پروژه‌های شهری را افتتاح کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ پیروز حناچی شهردار تهران در آیین بهره‌برداری از پیاده‌راه شهریار گفت: یکی از خصیصه‌های این پیاده‌راه این است که به عنوان یک فضای عمومی شهری برای معلولان هم مناسب‌سازی شده است.
وی افزود: در پیاده‌راه شهریار ضوابط مناسب‌سازی برای معلولان کاملا رعایت شده و بنا داریم از این پس تنها با رعایت مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی برای معلولان پروژه‌های شهری را افتتاح کنیم.
شهردار تهران با بیان اینکه این پروژه به دلیل مناسب‌سازی یک هفته به تعویق افتاد، افزود: با توجه به نزدیکی این محل به دو ایستگاه مترو افراد باید بدون خودرو در این مکان حاضر شوند. این پروژه به لحاظ تأثیرگذاری فرهنگی قطعا نقش بسزایی در شهر تهران دارد.
حناچی به برنامه های شهرداری تهران برای احداث گذرهای مشابه و فعالیت دستفروشان در پیاده‌راه شهریار اشاره کرد و گفت: ممکن است در مقاطع زمانی شاهد فعالیت دست‌فروشان در این محدوده باشیم اما قطعا این فعالیت ها تحت ضابطه‌ای خاص خواهد بود.

انتشار: كوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن