اجتماعیسازمان تامين اجتماعي

عملکرد سازمان تامین اجتماعی در گسترش و الکترونیکی کردن خدمات قابل تقدیر است

نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه؛

آيپت چنل: در دیدار مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی استان سمنان با نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه، ضمن تشریح خدمات نوین سازمان، گزارشی از وضعیت ارائه خدمات در مراکز بیمه ای و درمانی سازمان در استان ارائه شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی سمنان صبح چهارشنبه با دکترعباس گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان مدیشهر و سرخه دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر عباس گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان مهدیشهر و سرخه با تقدیر از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در گسترش و الکترونیکی کردن خدمات بیان داشت: تسهیل در ارائه خدمات توسط سازمان تامین اجتماعی اقدامی شایسته در راستای تکریم بیمه شدگان و کاهش دغدغه مندی آنها است.

وی با تاکید بر فراگیری همه جانبه عدالت در سطح جامعه و برای همه اقشار اظهار داشت: مدیریت صحیح در منابع درآمدی و مصارف سازمانی عامل موثری درخدمات رسانی عادلانه و مطلوب است.

گلرو با قدردانی از تلاش های مدیران و کارکنان واحدهای درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی استان در امر خدمت رسانی به بیمه شدگان این سازمان، آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات و پیگیری خواسته ها و مطالبات در حوزه های مختلف عملکردی سازمان اعلام نمود.
دکتر سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان نیز با ارائه گزارشی از وضعیت ارائه خدمات در واحدهای درمانی ملکی سازمان در استان اظهار داشت: نهضت ارائه خدمات الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی گامی ارزشمند در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات است.

وی افزود: سطح بندی ارائه خدمات درمانی، بستری مناسب برای توزیع عادلانه و دسترسی صحیح و اصولی به خدمات درمانی است.

دکتر اکرم با اشاره به اقدامات اخیر سازمان گفت: پرداخت معوقات و بروزرسانی مطالبات دانشگاه علوم پزشکی، استمرار اجرای طرح های ارتقاء هتلینگ و اجرای طرح حذف دفترچه در مراجعه به مراکز ملکی از جمله این اقدامات است.

وی تعامل وزارت بهداشت با سازمان در زمینه گسترش فعالیت نیروهای تخصصی در مراکز ملکی تامین اجتماعی را بسیار مهم عنوان کرد.

محمد اخلاقی مدیر کل تامین اجتماعی استان سمنان نیز در ارائه آمار وضعیت بیمه شدگان تحت پوشش سازمان در استان گفت: ۵۰۵ هزار نفر در استان بیمه شده تامین اجتماعی هستند که این رقم حدود ۷۲ درصد از جمعیت استان راشامل می شود.

وی با بیان اینکه ۴۷ هزار و پانصد مستمری بگیر در سطح استان تحت پوشش سازمان هستند، افزود: در سال گذشته بابت پرداختی های سازمان در استان بطور میانگین هرماه ۱۰۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

اخلاقی با اشاره به خدمات نوین سازمان بیان داشت: حذف تاریخ اعتبار از دفاتر درمانی از جمله اقدامات سازمان در حوزه خدمات الکترونیکی است.

وی با بیان اینکه مسئولیت خطیر و بسیار مهم اصلاح قوانین جزء وظایف و اهداف نمایندگان ملت است، اظهار داشت: تصویب هر قانون برای سازمان مستلزم تعیین منابع درآمد و هزینه کرد است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن