اقتصادیخودروعلمی و فناوریکسب و کار

استراتژی «حرکت اول» همراهی با کارآفرینان در حوزه‌های مالی- فنی و اجرایی است

مهندس عباسخاني در مراسم انعقاد قرارداد سرمایه ‌گذاری مشترک با «همراه مكانيک» بیان کرد:

آیپت چنل: مديرعامل شركت «حرکت اول» گفت: آیین رونمایی از سرمایه ‌گذاری این شرکت٬ بر روی چندین استارتاپ دیگر٬ طی هفته‌های آینده برگزار خواهد شد.

 به گزارش شبكه تلويزيوني راديويي خبري ايران، انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری شرکت كسب و كارهاي نوپاي «حرکت اول» در كسب و كار شركت فني و مهندسي مكانيك، همراه آراي توسن «همراه مكانيک»، عصر امروز شنبه ۷ تير ماه ۹۹، با حضور مهندس محمدمهدي عباسخاني مديرعامل شركت «حرکت اول»، مهندس سجاد باقري بنیان گذار و مديرعامل شركت «همراه مكانيك»، مهندس جوكار مديرعامل شركت همراه هوشمند، مهندس رضا زرنوخی مديرعامل صندوق توسعه تكنولوژي، وحيدرضا سليماني مدير سرمايه گذاري حركت اول، مجيد كمالو مدير سرمايه گذاري صندوق مالي توسعه تكنولوژي ايران و جمعي از اصحاب رسانه، در محل شركت «حرکت اول» برگزار شد.

مهندس محمدمهدي عباسخاني، مديرعامل شركت «حرکت اول»

 مهندس محمدمهدي عباسخاني، در اين مراسم گفت: استراتژی «حرکت اول»، همراهی با کارآفرینان در حوزه‌های مالی، فنی و اجرایی است.

وي ادامه داد: به این شکل که علاوه بر تامین مالی مناسب برای افزایش سرعت رشد آنها، تیمی از متخصصان و خبرگان حوزه‌های گوناگون، به عنوان مشاور در کنار کارآفرینان قرار خواهند گرفت و استارتاپها را در رسیدن به اهداف خود کمک خواهند کرد.

مديرعامل شركت «حرکت اول»، اظهار داشت: استارتاپ «همراه مکانیک» به عنوان لیدر بازار خرید و فروش و کارشناسی خودرو، یکی از پروژه‌های جذاب «حرکت اول» می باشد.

مهندس عباسخاني، عنوان کرد: این استارتاپ در سال پنجم فعالیت خود، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار آنلاین خرید و فروش و کارشناسی خودرو را به دست آورد و امیدواریم با تزریق سرمایه‌ای که اتفاق افتاده است، سرعت رشد و فاصله این استارتاپ از رقبا را بیش از پیش شاهد باشیم.

وی افزود: از مزیت‌های «همراه مکانیک» می‌توان به تیم با انگیزه، تسلط به بازار و اهداف و برنامه‌های توسعه‌ای آن اشاره کرد.

مديرعامل شركت «حرکت اول»٬ در پایان سخنان خود گفت: آیین رونمایی از سرمایه ‌گذاری این شرکت٬ بر روی چندین استارتاپ دیگر٬ طی هفته‌های آینده برگزار خواهد شد.

بنا به اين گزارش؛ پلتفرم «همراه مکانیک» در حال حاضر به عنوان یکی از مراجع ارایه‌ی قیمت‌های واقعی از بازار خودرو بر روی مدل‌های مختلف خودرو شناخته می‌شود که در کنار آن سرویس کارشناسی خودرو و سرویس خرید و فروش نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

این استارتاپ٬ چند مرحله جذب سرمایه از صندوق توسعه تکنولوژی، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسمارت‌اپ و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه  تهران داشته است که در آخرین مرحله توانسته است جذب سرمایه را از حرکت اول داشته باشد.

گفتنی است؛ شرکت خطرپذیر «حرکت اول» در راستای برنامه‌ی راهبردی پنج ساله شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با مأموریت «تحقق رویای دیجیتال» تأسیس شد.

رسالت این شرکت توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال در نقش سرمایه‌گذار جسورانه شرکتی  (CVC) گروه همراه اول می ‌باشد.

تمرکز اصلی سرمایه‌گذاری حرکت اول٬ شامل کسب و کارهای دیجیتال فعال در حوزه‌های تجارت الکترونیک و تبلیغات، خدمات مالی و بیمه، گردشگری، حمل و نقل، سلامت، آموزش، ارتباطات، رسانه و سرگرمی می‌باشد. شرکت حرکت اول بر روی استارت آپ هایی سرمایه گذاری می‌کند که مراحل رشد اولیه را پشت سر گذاشته و در آستانه رشد سریع باشند.

 خبرنگار: مهران احمدی

عکس: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن