اخبار برگزیدهاقتصادیخودروعلمی و فناوریکسب و کار

شرکت «همراه مکانیک» نمایشگاه آنلاین خودروهای تایید شده خواهد شد

مهندس باقري در در مراسم انعقاد قرارداد سرمایه ‌گذاری مشترک با «حركت اول» بیان کرد:

آیپت چنل: بنیان گذار و مديرعامل شركت «همراه مكانيك» گفت: سرمايه گذاري حرکت اول، کمک بسیاری به این چرخه اقتصادي می‌ کند. این کارها باعث دمیده شدن خون تازه به این عرصه شده است.

 به گزارش شبكه تلويزيوني راديويي خبري ايران، انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری شرکت كسب و كارهاي نوپاي «حرکت اول» در كسب و كار شركت فني و مهندسي مكانيك، همراه آراي توسن «همراه مكانيک»، عصر امروز شنبه ۷ تير ماه ۹۹، با حضور مهندس محمدمهدي عباسخاني مديرعامل شركت «حرکت اول»، مهندس سجاد باقري بنیان گذار و مديرعامل شركت «همراه مكانيك»، مهندس جوكار مديرعامل شركت همراه هوشمند، مهندس رضا زرنوخی مديرعامل صندوق توسعه تكنولوژي، وحيدرضا سليماني مدير سرمايه گذاري حركت اول، مجيد كمالو مدير سرمايه گذاري صندوق مالي توسعه تكنولوژي ايران و جمعي از اصحاب رسانه، در محل شركت «حرکت اول» برگزار شد.

مهندس سجاد باقري، بنیان گذار و مديرعامل شركت «همراه مكانيك»

مهندس سجاد باقري، بنیان گذار و مديرعامل شركت «همراه مكانيك»، در اين مراسم گفت: كمال سپاسگزاري را از حرکت اول دارم که کمک بسیاری به این اکوسیستم می‌ کند. این کارها باعث دمیده شدن خون تازه به این عرصه شده است. در شرایط حاضر نیز شرایط ما به‌ گونه‌ای بوده که شرکت «حرکت اول» روی ما سرمایه‌گذاری کند.

مهندس باقري، در پايان سخنان كوتاه خود گفت: شرکت همراه مکانیک، در آينده نزديك نمایشگاه آنلاین خودروهای تایید شده خواهد شد.

مهندس رضا زرنوخی، مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی

مهندس رضا زرنوخی، مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی، در این مراسم گفت: به دلیل شرایط کشور، سرمایه‌گذارها وارد حوزه‌های دیگر شده‌اند. شرایط اقتصادی و رکود منجر شده از کرونا باعث شده تا نیازمند یک جریان سازی جدید در اکوسیستم استارتاپی باشیم که خوشبختانه این کار توسط مجموعه حرکت اول شکل گرفته است.

وي افزود: چنین فعالیت‌هایی می‌تواند تحول خوبی در اکوسیستم کشور ایجاد کند.

بنا به اين گزارش؛ پلتفرم «همراه مکانیک» در حال حاضر به عنوان یکی از مراجع ارایه‌ی قیمت‌های واقعی از بازار خودرو بر روی مدل‌های مختلف خودرو شناخته می‌شود که در کنار آن سرویس کارشناسی خودرو و سرویس خرید و فروش نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

این استارتاپ٬ چند مرحله جذب سرمایه از صندوق توسعه تکنولوژی، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسمارت‌اپ و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه  تهران داشته است که در آخرین مرحله توانسته است جذب سرمایه را از حرکت اول داشته باشد.گفتنی است؛ شرکت خطرپذیر «حرکت اول» در راستای برنامه‌ی راهبردی پنج ساله شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با مأموریت «تحقق رویای دیجیتال» تأسیس شد.

رسالت این شرکت توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال در نقش سرمایه‌گذار جسورانه شرکتی  (CVC) گروه همراه اول می ‌باشد.

تمرکز اصلی سرمایه‌گذاری حرکت اول٬ شامل کسب و کارهای دیجیتال فعال در حوزه‌های تجارت الکترونیک و تبلیغات، خدمات مالی و بیمه، گردشگری، حمل و نقل، سلامت، آموزش، ارتباطات، رسانه و سرگرمی می‌باشد. شرکت حرکت اول بر روی استارت آپ هایی سرمایه گذاری می‌کند که مراحل رشد اولیه را پشت سر گذاشته و در آستانه رشد سریع باشند.

خبرنگار: مهران احمدی

عكس: كوروش جم

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن