شعر و داستانکانون پرورش فکری٬ کودکان و نوجوانان

کارگاه‌های مجازی شعر و داستان کانون برگزار می‌شود

آیپت چنل: ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی «شعر» و «داستان» کانون پرورش فکری، ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ سال با تدریس عبدالجبار کاکایی در حوزه شعر و محمدرضا گودرزی در حوزه داستان آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نوجوانان علاقه‌مند به شعر می‌توانند در دوره آموزشی عبدالجبار کاکایی شاعر و ترانه‌سرای نام‌آشنای کشورمان شرکت کنند.

در این کارگاه علاقه‌مندان، بهره‌گیری صحیح از شعر در بیان عواطف و اندیشه‌های خود را آموزش می‌بینند و ضمن آشنایی با متون کهن و معاصر شعر به درک لذت از خوانش شعر دست می‌یابند.

کارگاه شعر به صورت برخط (حضور هم‌زمان مدرس و هنرجو در کارگاه مجازی) هر یک‌شنبه بین ساعت ۱۷ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، برای نوجوانانی نیز که قصد دارند در آینده به یکی از نویسندگان برتر کشور تبدیل شوند، حضور در کارگاه‌های داستان‌نویسی با حضور محمدرضا گودرزی، نویسنده، منتقد ادبی و دبیر گروه داستان کانون ادبیات ایران می‌تواند یک فرصت ویژه باشد.

کارگاه «داستان» بدون محدودیت زمانی(آفلاین) برگزار می‌شود و هنرجو در آن فایل‌های هر جلسه را بدون محدودیت زمان دریافت و استفاده می‌کند و سوال‌ها و ابهام‌های خود را از مربی آنلاین کانون می‌پرسد.

علاقه‌مندان تا ۱۵ تیر ۱۳۹۹ فرصت دارند برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها به پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی kpf.ir مراجعه کنند.

خبرنگار: مهران احمدی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن