صنعت٬ معدن و تجارتکسب و کار

برگزاری سیصد و پنجاه و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

آیپت چنل: سیصد و پنجاه و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین٬ حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن تشکر از اعضای کمیسیون به جهت تلاش های انجام شده در خصوص همکاری و مبارزه با ویروس کرونا، متذکر شد در جلسه آینده گزارشی از کلیه مصوبات جلسات گذشته و مصوبات اجرا شده و اجرا نشده ارائه گردد تا زمینه های لازم جهت اجرایی شدن همه ی مصوبات فراهم گردد.

میرزایی بر شناسایی دقیق واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در سطح شهرستان تاکید و اظهار امیدواری نمود : زمینه ساماندهی و کاهش چشمگیر فاقدین پروانه کسب از جانب دستگاههای متولی و ذیربط بطور جدی دنبال شود.

وی اظهار داشت:در حوزه کاری این کمیسیون می طلبد که همه عزیزان با حساسیت ویژه ای مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نمایند تا در حوزه اصناف شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.
رئیس کمیسیون نظارت شهرستان تصریح کرد : بحث آموزش روسای اتحادیه ها و اطلاع رسانی بیشتر پیرامون مسائل و قوانین نظام صنفی از اهم مواردی است که لازم است به آن توجه ویژه شود.

در پایان این جلسه ضمن پیگیری و تشریح مصوبات جلسات قبل به موضوعات و مشکلات اصناف پرداخته و پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن