شرکت نمایشگاههای بین المللی شهر آفتابعکسکانال نشست خبریکسب و کارنمایشگاه ها

تصاوير نشست خبری هفتمین نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی – گزارش اول

آيپت چنل: نشست خبری هفتمین نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی٬ پیش از ظهر امروز دوشنبه ۹ تیر ماه ۹۹ با حضور کامبیز معتمد وزیری معاون امور نمایشگاهی و عضو هیات مدیره شهرآفتاب٬ محمد اکبری مدیر عامل شرکت ایران پنکس و مجری هفتمین نمایشگاه٬ موسی فرزانیان رئیس اتحادیه صنف نوشت افزار٬ حمیدرضا غضنفری رئیس هیات مدیره مجمع وارد کنندگان نوشت افزار٬ دکتر حسین برخدا نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم التحریر کشور٬ آرش امیري مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب و جمعی از اصحاب رسانه٬ در محل فرهنگستان هنر تهران برگزار شد.

کامبیز معتمد وزیری معاون امور نمایشگاهی و عضو هیات مدیره شهرآفتاب گفت: وجود ایستگاه اختصاصی مترو در شهرآفتاب یکی از عوامل برتری این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه چمران است و بحث جابجایی آسان و سریع بازدیدکنندگان از نمایشگاه یکی از اهداف اصلی انتقال نمایشگاه بین‌المللی تهران به شهرآفتاب است.

مجید اکبری مدیرعامل شرکت ایران پنکس و مجری نمایشگاه گفت: کرونا و شرایط پیش آمده در تمامی بخش‌های اقتصادی و فرهنگی کشور ضمن کاهش فروش در برخی از محصولات موجب تنوع دادن به عرضه برخی از محصولات شده است که محصولات کمک آموزشی متکی به آی تی از جمله آنها است که البته نیازمند تقویت زیرساخت‌های آی تی است.

بنا به این گزارش٬ هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار و لوازم مهندسی از ۱۴ الی ۱۷ مرداد سالجاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

گفتنی است٬ مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران و کنار عوارضی آزاد راه تهران-قم و در مجاورت حرم مطهر روح‌الله خمینی، و در ضلع جنوبی دانشگاه شاهد واقع شده‌است، مساحت کل نمایشگاه حدود ۱۳۸ هکتار است و این مجموعه دارای یک ورودی شرقی از طریق اتوبان تهران–قم و یک ورودی از کمربندی شهر آفتاب است.

تصاوير نشست خبري

عكس: روابط عمومي نمايشگاه

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن