سینماهنری

پردیس سینمایی شمیران افتتاح مي شود

آیپت چنل: فعالیت پردیس سینمایی شمیران با ۵ سالن از شنبه ۱۴ تیر به طور رسمی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پردیس سینمایی شمیران، فعالیت پردیس سینمایی «شمیران» با ظرفیت ۵ سالن در شمال‌شرق پایتخت آغاز می‌شود.

این پردیس فعالیت خود را از تاریخ شنبه ۱۴ تیر آغاز کرده و فیلم‌های روز سینما را به نمایش می گذارد. هر سالن این پردیس با ۴ سانس (بعد از ظهر تا شب) فعالیت خود را طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد کرونا آغاز می‌کند.

با آغاز به کار پردیس شمیران، دسترسی مردم شمال و شمال‌شرق تهران به سالن‌های سینمایی فراهم‌تر می‌شود.

این پردیس دارای سالن قرمز با ۱۵۴ صندلی، سالن نارنجی با ظرفیت ۹۲ صندلی، سالن آبی با ۴۹ صندلی، سالن سبز با ظرفیت ۳۸ صندلی و سالن وی آی پی با ظرفیت ۳۳ صندلی است.

سالن‌های این پردیس از پروژکتورهای لیزری فول اچ دی و سیستم صوتی دالبی بهره‌مند هستند.

محیط این سینما برای استفاده توان‌خواهان مناسب‌سازی شده و از دیگر ویژگی‌های آن توجه به معماری و طراحی داخلی هنری و استفاده از فضای سبز ویژه در لابی است.

پردیس سینمایی «شمیران» در منطقه اقدسیه تهران، بزرگراه ارتش در طبقه چهارم مجموعه شمیران سنتر واقع شده است. این مجموعه توسط گروه سینمایی هنر شهر آفتاب به بهره برداری رسیده است.

پردیس سینمایی شمیران سنتر در يك نگاه

وجود مکانی برای بازیابی و استراحت فکری، از جمله اقتضائات یک فضای اداری و کاری پویا به شمار می رود. در این راستا ایجاد شرایطی برای استراحت جسمی و دمیده شدن فضای تازه فکری در زندگی پرمشغله امروزی، با امکان تفریح خانوادگی، موجبات طراحی بخش سرگرمی شمیران سنتر را فراهم کرد.

موقعیت جغرافیایی پردیس سینمایی شمیران سنتر و همجواری آن با سایر مجتمع های مسکونی و مراکز تفریحی ورزشی و همچنین بالا بودن ظرفیت تجاری منطقه سبب شد تا راه اندازی یک مجموعه سینمای مدرن خانوادگی در این مجتمع به عنوان نقطه عطفی در ارتقاء فرهنگی و اجتماعی شهر مطرح باشد.

این مجموعه سینمایی که در طبقه ششم برج جانمایی شده، در یک سالن با ظرفیت ۲۰۰ نفر و ۴ سالن با ظرفیت ۷۰ نفری، ظرفیتی برابر با ۴۸۰ نفر را در هر اکران در فضای سرپوشیده و نیمه باز پوشش می دهد.

امکاناتی همچون سیستم صوتی دالبی، فضاسازی زیبا و مدرن، نزدیک بودن به مجموعه غذای فودکورت و همچنین برخورداری از فضای کافی شاپ موجب می شود تماشای فیلم به تجربه ای مفرح و لذت بخش در این مجموعه تبدیل شود.

خبرنگار: كوروش جم

کد خبر
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن