سازمان زیبا سازی شهر تهرانهنرهای تجسمیهنری

اعلام نتایج داوری دوسالانه پنجم از طریق فضای مجازی

آیپت چنل: علیرغم برنامه ریزی انجام شده برگزاری مراسم پایانی دوسالانه پنجم با توجه به شرایط ویژه‌‎ای که بر اثر همه گیری بیماری کرونا به وجود آمده، به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دبیرخانه پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران اعلام کرد باتوجه به استمرار بیماری کرونا برگزاری مراسم پایانی دوسالانه پنجم زمان نسبتا طولانی‌ای به تعویق افتاد، بنابراین این دبیرخانه به این جمع بندی رسیده که نتایج داوری دوسالانه پنجم را از طریق وبسایت و فضای مجازی و رسانه‌ای اعلام و پس از آن طبق برنامه ریزی نسبت به انجام مراحل بعدی اقدام کند.

برهمین اساس؛ ضمن انتشار بیانیه هیأت داوران دوسالانه پنجم، اسامی منتخبان این دوسالانه را اعلام و یادآور می شود طبق ضوابط این دوسالانه، آثار هنرمندان منتخب در سطح شهر اجرا شده و سپس به منظور معرفی آثار برگزیده نهایی مجددا مورد ارزیابی هیأت داوران قرار می گیرند.
همچنین در خصوص بررسی امکان اجرای سایر آثار راه یافته به نمایشگاه دوسالانه تمامی آثار در اختیار شورای هنری نقاشی دیواری قرار خواهد گرفت.
محمدرضا احمدی‌منفرد، محمدرضا پورفرزانه، سیده فاطمه جبارزاده، محمود حضرتی، ایلگار رحیمی، فرشته رشوند آوئی، مونا سیاوشی، سمیرا طیبا، نرگس فداکار، شیدا گرجی دوز، مهدی مشایخی، محمدعلی مصدق منشادی، امیر مفتون و اکبر نیکان‌پور برگزیدگان دوسالانه پنجم هستند.

انتشار: كوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن