تعاون٬ رفاه و خدمات اجتماعیسازمان بهزيستي كشور

جذب عشق و علاقه مردم برای حمایت از مددجویان یک فعالیت هنرمندانه است

آیپت چنل: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در هفتمین نشست شورای مرکزی مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی، ماهیت فعالیت های این سازمان را مردمی عنوان کرد و گفت: باید فضایی ایجاد کرد تا مردم خود، امور را در دست بگیرند.

شریعتمداری با بیان اینکه مردم، برای حمایت از مددجویان سازمان بهزیستی انگیزه زیادی دارند، گفت: این سازمان به عنوان یک نهاد حاکمیتی باید زمینه حمایت رسانی ها را فراهم سازد تا مردم احساس کنند حضورشان موثر است و بذر کار خیر آنها ثمر می دهد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه منظور از جذب حمایت های مردمی فقط بحث مالی نیست، اظهار کرد: در حمایت از مددجویان، جلب مشارکت های مردمی، مبحث مهمی است که باید بر مبنای آن سیاست گذاری های دقیقی انجام شود.

شریعتمداری با تقدیر از تلاش های سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد:جذب عشق و علاقه مردم برای حمایت از مددجویان یک فعالیت هنرمندانه است. رئیس این سازمان موضوع شفافیت را وجه همت خود قرار داده و تلاش کرده منابع و هزینه کرد آنها را شفاف کند.

حناچی:خیرین التیام بخش دوران کرونا بودند

شهردار تهران با اشاره به کمک های خیرین اظهارکرد: در شرایط کرونایی، خیرین همانند گذشته پای کار آمدند و التیام بخش این دوران بودند.

پیروز حناچی، به ارسال بسته های حمایتی خیرین در شرایط کرونا اشاره کرد و گفت: در این راستا همپوشانی خوبی در شرایط اضطراری برای کمک به نیازمندان بوجود آمد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی  رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این  نشست با ابراز خرسندی از جلب مشارکت های مردمی توسط سازمان بهزیستی کشورگفت : ایرانیان در اهدای کمک های مردمی خصوصا در شرایط بحرانی مانند زلزله و یا دوران کرونا پیشتاز هستند.

وی از مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه با سازمان بهزیستی کشور در توانمندی فرزندان تحت پوشش این سازمان خبرداد.

در این نشست، “وحید قبادی دانا”رئیس سازمان بهزیستی کشور و اعضای شورای مرکزی مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور حضور داشتند و به طرح نظرها و دیدگاه های خود درباره جلب مشارکت های مردمی پرداختند.

انتشار خبر: زهرا سادات فاطمي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن