حوادث و بلایا

قتل فجیع مرد خیانت کار به دست زن تهرانی + عکس

آیپت چنل: زن میانسال که همسرش را کشته و جسدش را در بشکه به آتش کشیده بود با رضایت ۲ دخترش از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران، اواخر خرداد سال ۹۷ زن ۴۷ ساله ای به نام زیبا با کلانتری ۱۴۸ انقلاب تماس گرفت و از بوی تعفنی که از پشت بام خانه اش به مشام می‌رسید خبر داد . ماموران پلیس به پشت بام خانه این زن در خیابان اسکندری شمالی رفتند و با بشکه ای مشکوک روبه‌رو شدند که از آن خون جاری بود .ماموران به بررسی بشکه پرداختند و با بقایای  جسد  شوهر این زن به نام سعید روبرو شدند. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و زیبا تحت بازجویی قرار گرفت. این زن گفت :چند روزی بود که از پشت بام خانه بوی تعفن به مشام می رسید .من و ۲ دخترم چند بار پشت بام را بررسی کردیم تا اینکه با بشکه مشکوک روبرو شدیم .شوهرم صاحب یک شرکت است و مدتی است با یکی از کارمندانش که زن جوانی است اختلاف حساب مالی دارد . گمان می‌کنم آن زن در قتل همسرم دست داشته باشد.

زن حسود همسرش را در خواب خفه کرد

ماموران پلیس به بررسی تماس‌های تلفنی قربانی پرداختند و به رابطه پنهانی وی با یکی از کارمندان شرکت اش پی بردند. در این میان فرضیه جنایت خانوادگی قوت گرفت و زیبا به عنوان نخستین مظنون بازداشت شد. این زن در بازجویی ها به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت :چند سال بود که با همسرم اختلاف داشتم .او بارها مرا به شدت کتک زده بود. به همین خاطر می‌خواستم از او جدا شوم. تا اینکه متوجه شدم با یکی از کارمندان شرکتش رابطه دارد. آخرین بار وقتی به تماس تلفنی او و زن جوان اعتراض کردم او کتک مفصلی به من زد. من که کینه او را به دل گرفته بودم قرص خواب آور تهیه کردم و آن را داخل شیرموز ریختم تا خورد و وقتی شوهرم بیهوش شد او را خفه کردم و سپس جسد او را به پشت بام بردم و در داخل بشکه فلزی به آتش کشیدم.

بوی تعفن جسد باعث زنگ زدن به پلیس تهران

این زن ادامه داد: چون دود زیادی در هوا پخش شده بود آتش را خاموش کردم و روی بشکه سیمان ریختم اما چند روز بعد دو دخترم به بوی تعفنی که از پشت بام به مشام می‌رسید  مشکوک  شدند و به همین خاطر با پلیس تماس گرفتم تا آنها را گمراه کنم.

به دنبال اعتراف های این زن و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر شد. اما در این میان دو دخترش که ولی دم بودند اعلام گذشت کردند.

زیبا جسد همسرش را داخل سیمان دفن کرد

به این ترتیب زیبا در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت : من و شوهرم سالها بود با هم اختلاف داشتیم . بارها مرا به شدت کتک زده بود .به همین خاطر دو دخترم از من خواسته بودند تا از شوهرم جدا شوم .

وی درباره جزئیات قتل افزود: آخرین بار وقتی متوجه شدم همسرم تلفنی با کارمند شرکت صحبت می کند و بلند بلند می خندد به او اعتراض کردم اما سعید عصبانی شد و به شدت مرا کتک زد. به او گفتم  مهریه  ام را اجرا گذاشته ام اما فحاشی کرد و به اتاق خودش رفت.

بخشیده شدن مادر قاتل در دادگاه

وی ادامه داد: من داخل شیرموز قرص خواب آور ریختم و چند ساعت بعد وقتی وارد اتاق شوهرم شدم فهمیدم مقداری از شیر موز را خورده و بیهوش شده . من دستمالی را دور گردنش پیچیدم و سپس جسد را پتوپیچ کردم و به پشت‌بام بردم. من آن را آتش زدم اما از ترس همسایه ها  آتش  را خاموش کردم و روی آن را سیمان ریختم. فکر می کردم جسد از بین رفته است ولی چند روز بعد برای گمراه کردن پلیس با کلانتری تماس گرفتم.

این زن در حالی که اشک می ریخت گفت :باور کنید من آن زمان در شرایط روحی بدی قرار داشتم که دست به این کار زدم و حالا پشیمان هستم. من در زندان توبه کرده ام و حالا نماز می خوانم و می خواهم به خاطر توبه ام ۶۰ روز روزه بگیرم.

سپس دو دختر قربانی در حالی که اشک میریختند از قضات خواستند تا حکم آزادی مادرشان را صادر کند.

دختر جوان گفت :پدرمان مرد بدخلقی بود و مادرمان را بی دلیل کتک می زد. از وقتی مادرمان بازداشت شده من و خواهرم در شرایط سخت زندگی می‌کنیم. به همین خاطر تقاضا داریم تا در مجازات مادرمان تخفیف قائل شوید.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و طبق ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی حکم به آزادی زیبا صادر کردند.

منبع : رکنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن