استانهارسانهفرهنگ عمومی

موزه مطبوعات آذربایجان‌شرقی همزمان با روز خبرنگار افتتاح می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی:

آیپت چنل: استاندار آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از زحمات تمامی افرادی که در راستای راه اندازی موزه‌ی مطبوعات استان تلاش کرده اند، گفت: امروز تفاهم نامه‌ی تجهیز این موزه به امضا رسید و درآینده‌ای نزدیک همزمان با روز خبرنگار سال جاری به‌ طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.

محمدرضا پورمحمدی، شنبه ۱۴ تیر، در آیین امضای تفاهم نامه تجهیز موزه مطبوعات آذربایجان، با بیان این‌که راه اندازی موزه‌ی مطبوعات یکی از خواسته‌های جدی اهل رسانه و فعالان حوزه‌ی مطبوعات بوده، اظهار کرد: از سال گذشته مصمم به راه اندازی موزه‌ی مطبوعات آذربایجان بودیم ولی این رویداد مهم به خاطر پیدا کردن مکان مناسب، به امروز موکول شد.

وی افزود: در این موزه سابقه‌ی مطبوعات، نشر و رونامه نگاری در استان و آثار با ارزش مجموعه‌ی دست اندرکاران این حوزه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

وی افزود: خوشبختانه این ساختمان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اختیار اهالی رسانه قرار گرفته است.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: از شهروندان نیز دعوت می‌کنیم آثار مربوط به مطبوعات و رسانه‌های خود را در اختیار مسئولان موزه قرار دهند تا با کیفیت خوب نگهداری شوند.

منبع: ايسنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن