پزشکیخانه هنرمندان ايران

خانه هنرمندان میزبان «کرونا روایت» می شود

آیپت چنل: مدیرعامل خانه هنرمندان ایران از همراهی خانه هنرمندان ایران با رویداد «کرونا روایت: ثبت لحظه‌های ماندگار»، خبر داد.

به گزارش شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران، مجید رجبی‌معمار، در دیدار با مدیران کرونا روایت، ضمن ارزشمند خواندن ثبت اسناد مربوط به جانفشانی‌های جامعه بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، برای همراهی با این پروژه اعلام آمادگی کرد و برپایی نمایشگاهی از آثار منتخب کرونا روایت در بخش «کرونا به روایت تصویر» را نقطه عزیمت این همراهی دانست.

در این دیدار، مسعود حبیبی معاون اجتماعی و پارلمانی سازمان نظام پزشکی و محمد کیاسالار دبیر کرونا روایت، اهداف و برنامه‌های رویداد «کروناروایت» را تشریح کردند.

سپس آسیه مزینانی معاون فرهنگی و هنری خانه هنرمندان و سید عماد حسینی معاون آموزشی و پژوهشی خانه هنرمندان، پیشنهادهایی در راستای افزایش اثربخشی این پروژه ارائه کردند و در نهایت، مجید رجبی‌معمار خواستار تدوین سازوکار این همکاری در قالب کارگروه‌های مشترک شد تا زمان و شیوه برگزاری این نمایشگاه در اسرع وقت اطلاع‌رسانی شود.

رویداد کرونا روایت در ۱۰ بخش جداگانه برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند آثار خود را در وبسایت نظام پزشکی به نشانی irimc.org در سامانه کرونا روایت ثبت کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن