کمیته امداد امام خمینیمجلس

ضرورت ایجاد مشاغل پایدار برای مددجویان با بهره‌گیری از طرح‌های دانش‌بنیان

آیپت چنل: نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان کمیته امداد گفت: راه‌اندازی مشاغل پایدار برای مددجویان، پیش‌نیاز توانمندسازی و خودکفایی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدجواد عسگری با تاکید بر ضرورت توانمندسازی مددجویان در حوزه‌های مختلف شغلی، افزود: بخش کشاورزی با توجه به ظرفیت بالای تولید در کشورمان، می‌تواند زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان و به ویژه مددجویان کمیته امداد را فراهم کند.
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از طرح‌های اشتغال کمیته امداد در حوزه‌های دامداری، دامپروری و پرورش ماهی در حال اجرا است، ادامه داد: استفاده از مشاغل نوین و دانش‌بنیان در بخش کشاورزی می‌تواند موجب تحول در شیوه‌های توانمندسازی مددجویان و افزایش فرصت‌های شغلی برای آنان شود.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تعهد کمیته امداد برای خرید محصولات مددجویان در بخش‌های مختلف صنایع دستی، فرش و دیگر تولیدات خانواده‌های تحت حمایت گفت: نمایندگان مردم در مجلس یازدهم با پشتیبانی کمیسیون کشاورزی، باید امکان خرید تضمینی محصولات کشاورزان و پرداخت به موقع اعتبارات آنها را فراهم کنند تا شرایط ماندگاری در روستا و مهاجرت معکوس ایجاد و بازار فروش محصولات جامعه هدف کمیته امداد توسعه یابد.
نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایجاد مشاغل پایدار برای مددجویان پیش‌نیاز توانمندسازی است و طرح‌های اشتغال کمیته امداد بر پایه ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان استوار شده است.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن