پلیس ایران (ناجا)صدا و سیماکانال رادیو

تعامل رادیو و پلیس راهور از ضرورت‎ها

آیپت چنل: جلسه معاون صدای رسانه ملی با سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهرو ناجادر دفتر معاونت صدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهرو ناجا در این جلسه بر اهمیت تداوم تعامل رادیو و پلیس راهور تاکید داشت.
گفتنی است: در این جلسه با توجه به جایگاه مطلوب و اثرگذار رادیو، به ویژه قابل دسترس بودن آن برای عموم مردم، خصوصا رانندگانی که در وسایل نقلیه خود از برنامه‌های آموزشی و خبری رادیویی استفاده می‌کنند، درباره اهمیت اطلاع‌رسانی و اعلام آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌ها و معابر کشور به رانندگان باهدف ارتقاء سطح ایمنی با ارائه محتوای مناسب گفت‎وگو شد.
همچنین برنامه‎سازی هدفمند و اعلام پیام‌های آموزشی و خبررسانی، توسعه قانونمندی و رفتار‌های صحیح ترافیکی و پیشگیری از تصادفات و خسارات مادی و معنوی و بررسی وضعیت قوانین ترافیکی در دوران شیوع کرونا از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه درباره آنان صحبت شد.
در این جلسه تداوم و ارتقاء همکاری مشترک فرهنگی لازم، با استفاده از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای و تبلیغی و ارائه محتوای خبری و آموزشی ضروری برای عموم مردم مطرح شد.

انتشار: صمد يوسفي

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن