بنیاد رودکی و مجموعه برج آزادی

رئیس برج آزادی میزبان مدیر‌عامل اسبق بنیار رودکی

آیپت چنل: سید عباس عظیمی میزبان مهدی مسعود شاهی مدیر‌عامل اسبق بنیاد رودکی شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، در این دیدار مسعود‌شاهی ضمن تبریک انتصاب عظیمی به عنوان رئیس جدید برج آزادی برای ایشان آرزوی موفقیت در فعالیت‌های هر چه بیشتر برنامه های فرهنگی و هنری مجموعه را آرزو کرد.

عظیمی  ضمن قدردانی از حضور وی به ارتباط هر چه بیشتر ایشان با مجموعه، بخصوص در خصوص به کارگیری از تجربه و عملکرد ایشان در طول مدیریت بنیاد رودکی تاکید کرد.

مسعود شاهی که هم اکنون به عنوان مشاور عالی بنیاد سینمایی فارابی فعالیت دارد، مدیر کل نظارت و نمایش وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی، موسس و مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، موسس و رئیس واحد هنرهای تصویری حوزه هنری، مدیر مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسس و مدیر عامل شرکت فرهنگی و هنری صبا وابسته به صدا و سیما، موسس و اولین مدیرعامل بنیاد رودکی، مشاور معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد و دبیر دوره‌های بیست و هشتم و بیست و نهم جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بوده است.

در این دیدار، مدیران بنیاد رودکی سید محمد عمرانی ذیحساب طرح و مدیر امور مالی، احمد پسندیده مشاور مدیرعامل و محمد امینی مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حضور داشتند.

انتشار: کوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن