صدا و سیماکانال تلویزیون

روایت خدمت به مردم با دست های خالی در برنامه تلویزیونی ما ایرانی ها

آیپت چنل: ششمین قسمت از برنامه “ما ایرانی ها”، علی سلیمانی میزبان فعال اجتماعی است که در محله راه آهن تهران اقدام به راه اندازی پویش تفکیک زباله خشک از مبدا و ایجاد فضای شاد و امن برای اهالی محله با درآمد حاصل از آن کرده است..

به گزارش خبرگزاری شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران به نقل از روابط عمومی برنامه “ما ایرانی ها”، در ششمین قسمت از برنامه ترکیبی “ما ایرانی ها” که پنجشنبه ها ساعت۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می شود، علی سلیمانی میزبان فعال اجتماعی- محیط زیستی است که در محله راه آهن تهران پویش تفکیک زباله خشک از مبداراه اندازی و با درآمد حاصل از آن به زیباسازی فضای شهری وارتقاء فضای فرهنگی و معنوی محله می پردازد.

علی اصغر فراهانی با تشريح چگونگي مجاب كردن اهالي محله به درآمدي كه از اين راه به دست مي آيد سخن مي گويد و از هزينه اين درآمد براي برگزاري اردوی فرهنگی – تفریحی براي ساكنان، برپايي مراسم هاي جشن و تامين سبد ارزاق براي خانواده هاي نيازمند، بي سرپرست و بدسرپرست خبر مي دهد.

او با اين اقدام لحظات شادي را براي همسايگان خود رقم زده است. با اقداماتي كه او انجام داده، در محله راه آهن زباله تفكيك نشده اي به دست ماموران شهرداري نمي رسد و كار پاكبانان در شهر در اين حله از هر جاي ديگري آسان تر شده است.
«ما ایرانی ها» برنامه ترکیبی–تولیدی و گفتگو محور، با رویکرد تزریق نشاط و حال خوب به مخاطبان، معرفی خیرین گمنام و الگوسازی فعالیت نیکوکاری در جامعه، تهیه و تولید شده است.

برنامه «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ و تکرار آن جمعه ساعت ۱۹ پخش می شود.

انتشار: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن