تئاترهنری

«ماسک» بر سیمای «تئاتر شهر»/ تئاتر شهر: من هم «ماسک» می‌زنم

از روز سه شنبه بیست و پنجم تیر ماه صورت گرفت؛

آیپت چنل: ساختمان مجموعه تئاتر شهر از روز سه شنبه بیست و پنجم تیرماه با هدف ترغیب شهروندان برای استفاده از ماسک در روزهای کرونایی به پویش ملی «من ماسک می زنم» پیوست.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، پس از اوج گیری مجدد شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده از ماسک در اماکن عمومی، تصاویر گرافیکی از پیوستن تئاتر شهر به پویش ملی «من ماسک میزنم» طراحی و در تابلوی اصلی این مجموعه نصب شد.

در این تصویر گرافیکی که با طراحی بهمن وخشور و عکاسی سمیرا نظری انجام گرفته ، نشان گرافیگی مجموعه تئاتر شهر با طراحی استاد ابراهیم حقیقی و دیوار نگاره های منحصر به فرد معماری نمای بیرونی به همراه عکسی از ساختمان مجموعه که روی نمای اصلی آن یک ماسک به شکلی نمادین  طراحی شده به چشم می خورد.

در بخش تایپو گرافی اثر نیز گروه اجرایی پروژه با انتخاب جمله های «ماسک من از تو محافظت می کند» و «ماسک تو از من محافظت می کند» کوشیده اند تا از دریچه نگاه کارکنان تئاتر شهر و هنرمندان تئاتر ، مخاطبان را به ترویج فرهنگ استفاده از ماسک در روزهای کرونایی ترغیب کنند.

شایان ذکر است پیش از این نیز یک اثر گرافیگی دیگر متناسب با حال و هوای روزهای کرونایی با طراحی مهتا کریمی پیش روی شهروندان تهرانی قرار گرفته بود.

هم اکنون نمایش «یه گازکوچولو» به نویسندگی فرزانه سهیلی، کارگردانی فقیهه سلطانی و بازی گیلدا حمیدی ، شهروز دل افکار، افشین غیاثی، مهسا مهجور ، نورا هاشمی تا روز جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر  با رعایت موازین مربوط به ضدعفونی و فاصله گذاری بهداشتی روی صحنه است.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن