سازمان امور مالیاتی کشور

تسهیل در روند ارایه خدمات مالیاتی از اولویت های اداره کل

مدیر کل امور مالیاتی زنجان تاکید کرد:

آیپت چنل: مدیر کل امور مالیاتی استان زنجان،تسهیل در روند ارایه خدمات مالیاتی به مودیان را از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان عنوان کرد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، رضوی، مدیر کل امور مالیاتی زنجان در جلسه ای که با حضور انجمن سرب و روی ایران برگزار شد، تصریح کرد: رفع مشکلات مالیاتی شرکت های تولیدی سرب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
رضوی، با تاکید بر اینکه مالیات از حقوق حقه دولت و ملت بوده و همه ما به عنوان شهروندان این کشور موظف به پرداخت مالیات هستیم، گفت: مأموران مالیاتی صرفا در چارچوب قوانین نظام مالیاتی کشور و بر اساس مدارک و مستندات و فارغ از هرگونه مسائل حاشیه ای، اقدام به تشخیص و تعیین مالیات مودیان می کنند.
در ادامه این جلسه، رئیس انجمن سرب و روی ایران ضمن تشکر از همکاری سازنده کارکنان امور مالیاتی زنجان با بیان برخی از مسائل و مشکلات شرکتهای سرب و روی ناشی از شرایط ویژه کشور،خواستار تسهیل در فرآیند رسیدگی به مسائل مالیاتی شرکتهای وابسته به انجمن سرب و روی ایران شد.
در خاتمه ، مدیر کل امور مالیاتی زنجان خاطر نشان کرد: در سال جهش تولید، امور مالیاتی استان با حداکثر توان در خدمت تولیدکنندگان خواهد بود و کارکنان امور مالیاتی زنجان از هیچ اقدامی برای تسهیل در روند امور مالیاتی کوتاهی نخواهند کرد.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن