اقتصادیصنعت٬ معدن و تجارت

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مس برگزار می‌شود

31 تیرماه و با رعایت پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا؛

آیپت چنل: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران روز سه‌شنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۱۴ در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. صاحبان سهام این شرکت می‌توانند ازطریق سایت شرکت مس به‌صورت آنلاین این جلسه را مشاهده کنند.

به گزارش شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مس برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به‌صورت مجازی و آنلاین ازطریق سایت شرکت به نشانی WWW.NICICO.COM و همچنین صفحه رسمی شرکت در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی meseiran@ خواهد بود.

بنا به ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار به تاریخ ۹۸/۱۲/۲۶، امکان حضور فیزیکی سهامداران در جلسه مجمع حداکثر برای ۱۵ نفر مقدور است که شامل ارکان مجمع ازجمله هیئت رئیسه، سهامداران عمده، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی خواهد بود.

شایان ذکر است دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مس شامل استماع گزارش عملکرد هیئت مدیره برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی مذکور، بررسی و تصویب ترازنامه و سایر صورت‌های مالی مربوط به این سال، تصمیم‌گیری درخصوص سود تقسیمی، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۳۹۹، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی جاری و سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، است.

انتشار: كوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن