شهرداری و شورای شهر تهرانموزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

همکاری اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

آیپت چنل: اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همکاری می کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،جلسه مشترک  معاونت فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در این موزه برگزار شد.

در این جلسه جلالی، مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گزارشی از برگزاری بیش از سیصد و پنجاه و دو یادواره شهدای محلات تهران، همایش‌ها، تکریم شقایق‌ها، تورهای توانمندسازی برای فرزندان شهدا و خانواده ایثارگران، پایش سلامت خانواده شهدا، اجرای برنامه‌های فرهنگی، گردآوری اطلس شهدای پایتخت، تشکیل ستاد سرگذشت پژوهشی و جمع آوری، تدوین و حفظ آثار شهدا و ایجاد ستاد کنگره بزرگداشت شهدا و نکوداشت ایثارگران ارائه کرد.

در ادامه، معدنی پور، معاون فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن توضیح کلیه فعالیت‌ها و ماموریت‌های حوزه معاونت خود،  به تشریح ظرفیت‌های محیطی و محتوایی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همچون تالارهای هفت گانه، سراسرنمای مقاومت، مسجد خرمشهر، مرکز همایش‌های بین‌الملل و کتابخانه تخصصی، انتشارات، آب نمایش، زیپ لاین، رادیو سرو، نشریه سرو، گالری، و بخش های جدید از جمله مرکز پژوهش اسناد، مرکز گردشگری و … اشاره کرد و افزود: این موزه در سه حوزه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت اهداف اصلی خود را ریل گذاری کرده است.

وی ضمن تشکر از همکاری و اعلام آمادگی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در خصوص همکاری ادارات امور ایثارگران مناطق بیست و دوگانه و برگزاری و اعزام بیش از چهارهزار نفر پرسنل ایثارگر شاغل در شهرداری و خانواده محترمشان جهت بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استقبال کرد.

در پایان جلسه اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران از تهیه و چاپ بیش از ۳۲۵ کتابچه و۱۲۳کتاب و بیش از ۶۰۰ جلد مجموعه زندگی نامه شهدای پایتخت خبر داد.

انتشار: زهرا سادات فاطمي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن