صدا و سیماکانال تلویزیون

نذر اشتغال امام حسین (ع) در برنامه ما ایرانی ها

آیپت چنل: هفتمین قسمت ما ایرانی ها با موضوع فعالیت های موسسه نذراشتغال امام حسین (ع) به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران، به نقل از روابط عمومی برنامه “ما ایرانی ها”، در هفتمین قسمت از برنامه ترکیبی “ما ایرانی ها” که پنجشنبه ها ساعت۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می شود، علی سلیمانی میزبان اکبراخوان مقدم مدیرعامل خیریه نذراشتغال امام حسین(ع) است تا به تشریح فعالیت های این موسسه بپردازد.
موسسه خیریه نذر اشتغال امام حسین (ع) با هدف رفع معضل بیکاری با توجه به بازنگری قوانین ، ترویج فعالیت داوطلبانه درمیان عامه مردم وارائه اموزش های متناسب و مربوط به اصلاح روش ها و الگوهای تربیتی در خانواده تاکنون توانسته است با راه اندازی مراکز اشتغال در روستاها ،توانمندسازی زندانیان و نیازمندان کار بیش از ۱۲۰۰ شغل برای بانوان نیازمند و جوانان استان اصفهان ایجاد کند .
«ما ایرانی ها» برنامه ترکیبی–تولیدی و گفتگو محور، با رویکرد تزریق نشاط و حال خوب به مخاطبان، معرفی خیرین گمنام و الگوسازی فعالیت نیکوکاری در جامعه، تهیه و تولید شده است.
برنامه «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ و تکرار آن جمعه ساعت ۱۹ پخش می شود.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن