سینماهنری

نمایش آنلاین ماهانه ۱۶ فیلم کوتاه منتخب انجمن

آیپت چنل: پنجشنبه هر هفته، چهار فيلم از توليدات انجمن با عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»،  ازطریق دو پلتفرم «وديو» و «هاشور» به نمایش درمی‌آید.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ۴ فيلم‌ برگزیده انجمن تحت عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»، پنجشنبه هر هفته از طریق پلت‌فرم‌هاي هاشور و وديو برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌‌شود.

مخاطبان با خريد اشتراك ماهيانه در این پلت‌فرم‌ها مي‌توانند ١٦ فيلم كوتاه انجمن و سایر آثار كوتاه و مستند موجود در آن‌ها را تماشا کنند.

تاکنون و در اولین هفته اکران، فیلم‌های «باگ» به کارگردانی کیوان محسنی، «پل» ساخته وحید حسن‌زاده، «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی و «بلندگو» ساخته بهنام اسداللهی، توسط انجمن در این سایت‌ها نمایش داده شده‌اند.

همچنین فیلم‌های «من قدیمی هستم» به نویسندگی و کارگردانی مشترک عادل تبریزی و ایران انتظام، «چندش» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی، «مانع بسته شدن درب نشوید» به کارگردانی یاسمین ریزان و «دزدانه» ساخته مهران امیری حسینی از روز پنجشنبه ۱۶ مردادماه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

گفتنی‌است، این فیلم‌ها پس از يك هفته همچنان در آرشيو این وب‌سایت‌ها قرار داشته و علاقه‌مندان در هر به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن