خودروورزشی

مقیمی: براساس مسوولیت های اجتماعی، از تیم پیکان حمایت می کنیم

مسوولان و بازیکنان تیم پیکان با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیدار کردند

آیپت چنل: مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، کادر فنی و تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پیکان با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیدار و بر حضور با انگیزه در سه بازی آینده این تیم تاکید کردند.

در این دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر حمایت از تیم فوتبال پیکان براساس مسوولیت های اجتماعی گفت:‌ بیش از ۶۰ هزار نفر جامعه کارگری گروه صنعتی ایران خودرو، نتایج بازی های این تیم را دنبال می کنند.

فرشاد مقیمی خاطرنشان کرد: بازی های اخیر تیم پیکان نشان داد که انگیزه های بالایی برای برد در میان جوانان تیم پیکان وجود دارد. باعث افتخار است که بازیکنان تیم در شرایط کنونی تا این اندازه علاقه مند و غیورانه بازی می کنند.
وی تصریح کرد:‌ اگر بازی های آینده پیکان را نیز برهمین منوال ادامه دهید از نظر ما قهرمان هستید و در لیگ هم خواهید ماند.
مقیمی با تاکید بر حذف حواشی از فضای فوتبال پیکان خطاب به بازیکنان این تیم گفت: به قدرت و انگیزه خود شک نکنید، این انگیزه می تواند تیم های رقیب را به حرکت وادارد.
وی تصریح کرد: انتظار کارکنان ایران خودرو این است که تیم پیکان در بازی های آینده تاریخ ساز شود.
در این دیدار مدیرعامل پیکان نیز با قدردانی از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برای توجه ویژه به ورزش کارگری و تیم فوتبال پیکان گفت: در شش بازی اخیر توانسته ایم ۹ امتیاز کسب کنیم و امیدواریم در سه بازی باقی مانده از لیگ هم نتایج مورد نظر و مطلوب را کسب کنیم.
حمیدرضا گرشاسبی افزود: تلاش خواهیم کرد تا علاوه بر حفظ سهمیه لیگ، برای سال آینده هم موفق به کسب سهمیه آسیا شویم.
وی با بیان این که تمام اعضای تیم با تمام وجود و انگیزه در زمین بازی حضور خواهند داشت، گفت: این توانایی در جوانان تیم پیکان وجود دارد که بتوانند سبب درخشش تیم پیکان و اعتلای نام گروه صنعتی ایران خودرو شوند.
در این دیدار، عبداله ویسی سرمربی، مکوندی مربی، علی حمودی کاپیتان پیکان،‌ ابراهیم میرزاپور مربی دروازه بانان، سایر اعضای کادر فنی تیم پیکان، و برخی بازیکنان ضمن قدردانی از حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تیم پیکان، بر وجود انگیزه بالا در میان بازیکنان برای برد سه بازی آینده و حفظ سهمیه لیگ این تیم تاکید کردند.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن