اقتصادیبانک

باجه پست بانک، به عنوان بانک عامل سازمان خصوصی‌سازی افتتاح شد

آیپت چنل: باجه پست بانک به عنوان بانک عامل سازمان خصوصی سازی، در اجرای بند (ب) ماده (۱۷) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و بند (الف) ماده (۲۰) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و همچنین دستورالعمل بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل این سازمان افتتاح شد.

باجه پست بانک به عنوان بانک عامل سازمان خصوصی سازی، در اجرای بند (ب) ماده (۱۷) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و بند (الف) ماده (۲۰) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و همچنین دستورالعمل بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل این سازمان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، در آستانه هفته دولت و طی مراسمی با حضور طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره پست بانک و تنی چند از مدیران این بانک و نیز جمعی از مدیران سازمان خصوصی سازی، باجه پست بانک در محل این سازمان افتتاح شد.

گفتنی است پست بانک در اجرای بند (ب) ماده (۱۷) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و بند (الف) ماده (۲۰) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و همچنین دستورالعمل بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان بانک عامل سازمان خصوصی سازی تعیین، و باجه آن با هدف همکاری و ارائه خدمات بانکی مطلوب به مجموعه سازمان خصوصی‌سازی افتتاح شده است.

انتشار: كوروش جم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن