اخبار برگزیدهتعاون٬ رفاه و خدمات اجتماعیدانشگاهفرهنگ عمومیکسب و کار

همایش طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) در دانشگاه خوارزمی برگزار شد

آیپت چنل: همایش افتتاحیه رسمی طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) از سوی بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی، در سالن ابوریحان بیرونی دانشگاه خوارزمی تهران، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار شبکه تلویزیونی رادیویی خبری ایران٬ همایش افتتاحیه رسمی طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) از سوی بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی، با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، بنیاد خیرین حامی دانشگاه، اتحادیه‌های صنفی، اساتید شبکه ارتباطی طرح مدد، اصحاب رسانه و دانشجویان در سالن ابوریحان بیرونی دانشگاه خوارزمی تهران، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم مصطفی قلم‌چی، مجری طرح مدد به معرفی کامل این طرح و مفاد تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد خیرین و دانشگاه خوارزمی پرداخت و از رییس دانشگاه درخواست کرد امکان ایجاد شبکه ارتباط مجازی با کلیه دانشجویان را در قالب این طرح فراهم آورد.

در ادامه رضا حبیبی، رییس هیئت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه خوارزمی با اشاره به اهمیت و ضرورت طرح مدد، اهداف این طرح را تشریح کرد و به موضوع حمایت از صندوق توانمند سازی طرح مدد توسط خیرین پرداخت و مصطفی قلم‌چی را به‌عنوان نماینده بنیاد در این طرح معرفی کرد.

در این مراسم زهره ناعمی یکی از اساتید شبکه ارتباطی طرح مدد و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی (گروه زبان و ادبیات عرب ) از طریق ارتباط مجازی، درباره لزوم توجه به دانشجویان فراری از کلاس درس و نیز اهمیت عاطفی طرح مدد و ایجاد انگیزه در دانشجویان در زمینه مهارت آموزی و کسب و کار، به ارائه نظرات خود پرداخت.

در ادامه مراسم، احمد زنگانه، معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی به بیان نکاتی درباره رسالت معلمی و ارتباط غیرمکانیکی استاد و دانشجو و اهمیت مهارت آموزی پرداخت.

در بخش دیگر این همایش، محمد قلم‌چی، دبیر اتحادیه صنف تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران، به معرفی دوره‌های مهارتی نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته و کارورزی در آن و ایجاد زمینه همکاری با طرح مدد پرداخت و سپس احمد نیلفروشان، مدیر پوشاک آزادگان و دانش‌آموخته دهه ۵۰ دانشگاه خوارزمی به بیان نکاتی درباره لزوم مهارت آموزی در دانشگاه و لزوم وجود چنین طرح‌های مفید و همچنین تشویق خیرین به امر مهارت آموزی و اشتغال دانشجویی و حمایت از حرکت اجتماعی طرح مدد اشاره کرد.

در پایان این همایش دو تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید:

اولین تفاهم‌نامه درخصوص همکاری دانشگاه خوارزمی و بنیاد خیرین حامی این دانشگاه بود که توسط محمدحسین مجلس آرا جهرمی، معاون اداری و مالی دانشگاه و رضا حبیبی، رئیس هیئت مدیره بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی به امضا رسید.

تفاهم‌نامه دوم، سند همکاری مرکز رشد دانشگاه و طرح مدد بود که بین دکتر حسینی لواسانی، مدیر مرکز رشد دانشگاه خوارزمی و مصطفی قلم‌چی، مجری طرح مدد امضاء و مبادله شد.

خبرنگار: صمد یوسفی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن