فرهنگ پایداریفرهنگ عمومیکانال رادیونظامی و دفاعی

ویژه های ایران صدا به مناسبت هفته بسیج

آیپت چنل: ایران صدا به مناسبت هفته بسیج ویژه های متنوعی را منتشر کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایران صدا، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج ایران صدا ویژه برنامه های جذابی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

پایگاه کتاب گویا

این پایگاه کتاب شماره پنج را که به موضوع نقش زنان در مقاومت آبادان و بازخوانی روایت فاطمه جوشی از فرماندهان بسیج خواهران سپاه پاسداران به قلم مرتضی قاضی به صورت گویا منتشر نموده است. این پایگاه همچنین کتاب گویای بهنام راکه به رشادت های یک نوجوان بسیجی در دفاع مقدس است تولید و منتشر نموده است. کتاب گویای سلام بر ابراهیم که شامل دو بخش است و به زندگی و فعالیت های پهلوان بسیجی ابراهیم هادی از بنیان گذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه ی گیلان غرب می پردازد نیز یکی دیگر از کتاب های گویای این پایگاه می باشد. پایگاه کتاب گویای ایران صدا دو کتاب گویای نیمه پنهان ماه که به زندگینامه و شجاعت های سردار حمید رضا نوبخت و بیژن بِهتویی را نیز در دسترس مخاطبان خود قرار داده است.

 پایگاه تاریخ شفاهی

این پایگاه دو مستند ویژه بزرگداشت هفته بسیج را با موضوع تأسیس بسیج مستضعفین و مستند معرفی شهدای فرمانده نیروهای بسیجی دفاع مقدس و دفاع از حرم را برای مخاطبان خود تولید و منتشر نموده است.

پایگاه موسیقی

این پایگاه موسیقی های موجود در آرشیو مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما را به صورت دسته بندی و تجمیعی در دسترس علاقه مندان به این حوزه قرار داده است.پایگاه موسیقی ایران صدا  پادکست ویژه بزرگداشت هفته بسیج را نیز منتشر نموده است .

پایگاه سخنرانی

این پایگاه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس تعدادی از سخنرانی های مقام معظم رهبری و آیت الله مصباح یزدی را بر روی پایگاه خود قرار داده است.

پایگاه کودک ایران صدا

این پایگاه ۵ داستان روایی نمایشی با موضوع داستان های قهرمانان ایران زمین ویژه فرماندهان دفاع مقدس را تولید و منتشر نموده است. پایگاه کودک ایران صدا ۸ قطعه موسیقی کودک مرتبط با بسیج را نیز تهیه و تولید نموده است.

علاقه مندان جهت دریافت این ویژه برنامه ها می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.irبه صورت رایگان دریافت کنند.

انتشار خبر: صمد يوسفي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن