اقتصادیبیمهعکسکانال نشست خبری

گزارش تصويري نشست خبري رونمايي از پروژه ملی بیمه آرمان با عنوان «دستگاه مکانیزه صدور بیمه نامه های مسافرتی برای اتباع خارجی INEX»

آيپت چنل: نشست خبري رونمايي از پروژه ملی بیمه آرمان با عنوان «دستگاه مکانیزه صدور بیمه نامه های مسافرتی برای اتباع خارجی INEX»، صبح امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹، با حضور کامبیز پیکارجو مدیرعامل شرکت بيمه آرمان، مديران شركت و جمعي از اصحاب رسانه، به صورت حضوری و آنلاین و با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا، در سالن جلسات شركت بيمه آرمان برگزار شد.

دكتر کامبیز پیکارجو مدیرعامل شرکت بيمه آرمان گفت: بیمه آرمان با تحقیق و‌ مطالعه فراوان و به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص توانست دستگاهی با قابلیت دریافت و شناسایی ارز و‌ چاپ بیمه نامه طراحی کرده و پروژه ملی تحت عنوان صدور مکانیزه بیمه نامه مسافرتی اتباع خارجی متقاضی ورود به کشور با نام تجاری INEX را ارائه کند.

بنا به اين گزارش، مبلغ سرمایه گذاری این پروژه جمعا ۴۰میلیارد تومان بوده است که باعث ارز آوری و ساماندهی بیمه اتباع و ارتقا صنعت بیمه خواهد شد.

گفتني است، این دستگاه به زبان های زنده دنیا با قابلیت دریافت ارزهای بین المللی آماده ارائه خدمت است و بدون ورود اطلاعات و تعویض پول کشور مبدا امکان ارائه بیمه نامه برخط، با کد رهگیری بیمه مرکزی را دارد.

تصاوير نشست خبري

منبع: تصاوير دريافتي

انتشار خبر: كوروش جم

 

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن