عمومیفرهنگیکانون پرورش فکری٬ کودکان و نوجوانان

نشست تخصصی «طراحی اسباب‌بازی در چهارچوب آموزشی و هیجانی»

با حضور طراح ایتالیایی و از سوی کانون برگزار می‌شود؛

آیپت چنل: «طراحی اسباب‌بازی در چهارچوب آموزشی و هیجانی» عنوان نشستی تخصصی است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نشست با حضور فابیو گواریچی طراح اسباب‌بازی از کشور ایتالیا برگزار خواهد شد.

نشست «طراحی اسباب‌بازی در چهارچوب آموزشی و هیجانی» در ادامه نشست‌های تخصصی رویداد ملی اسباب‌بازی ساعت ۱۸:۳۰ ‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

بر همین اساس در این نشست که با همکاری دانشگاه پلی‌تکنیک میلان برگزار می‌شود، گواریچی درباره اهمیت چهارچوب‌های آموزشی و هیجانی در طراحی یک اسباب‌بازی موفق سخن خواهد گفت.

گواریچی؛ مخترع، طراح، علاقه‌مند به اسباب‌بازی و محصولات آموزشی و متخصص استراتژی طراحی و مدیریت است. او در سال ۲۰۱۵ پس از ۱۰ سال همکاری با شرکت‌های مطرح و همچنین موسسه‌هایی مانند دانشگاه پلی‌تکنیک میلان و بنیاد اوتیسم ترنتینو، شرکت ثبت اختراع و طراحی مستقر در میلان و متخصص خدمت به صنعت اسباب‌بازی را با نام toy تأسیس کرد.

وی همچنین در حال حاضر استاد مدعو در دانشگاه پلی‌تکنیک میلان و مشاور طراحان و شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه اسباب‌بازی است.

علاقه‌مندان برای حضور در نشست «طراحی اسباب‌بازی در چهارچوب آموزشی و هیجانی» می‌توانند به بخش پیام خصوصی صفحه اینستاگرام ایده‌آزاد اسباب‌بازی به نشانی ideaazad مراجعه کنند.

یادآوری می‌شود این نشست از سوی اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌ریزی شده است.

خبرنگار: گیسو صدری

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن